Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Írnátok valós UFO élményeitekről?

Írnátok valós UFO élményeitekről?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak valós vagy annak vélt élményekről írjatok ha lehet.:) Nagyon érdekel engem ez a téma. A szkeptikusok véleményére meg nem vagyok kíváncsi!

2014. szept. 19. 18:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Most döntsd el, valós dolgokat vagy jól hangzó meséket szeretnél hallani.
2014. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

Én kiskoromba rajzoltam nagyfejű alakokat akiket nagy fényesség vett körül. Akkoriba a tanárom érdeklődött

nagyon a rajzok után.

2014. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
A józsi mesélte, hogy múltkor jött haza a kocsmából cefet részegen és látott valami kis fénylő biszbaszt az égen ami olyan nagyon mozgott, videóra is vette a 70 éves telefonjával, más mondjuk nem látta meg a videón se látszik csak egy túhegyni pont 10 km-re de teljesen megváltoztatta az életemet ez az eset. Végre felnyílt a szemem, és már én is hiszek az úfókban, azóta 1-szer el is raboltak, meg reggel volt egy piros folt a karomon, úgyhogy biztos volt valami kíérlet is, asszem valami indigó gyerek vagy mi vagyok, mintha a 3. szemem is kezdene kinyílni.
2014. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%
Engem egyszer elraboltak, de másnap vissza is hoztak nem bírták a lábszagomat meg fingotam is párat ők pedig nagyon érzékeny orrúak ablakot akartak nyitni, de az űrben voltunk tehát visszadobtak a Földre, de előtte azt mondták, hogy fúj, fúj, fúj, fúj és hánytak is.
2014. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Üdv

Én 3 éve nyáron láttam egy fekete 3szög alakú gépet. Nagyon lassan ment és ami még lényegesebb semmi hangja nem volt. Végig követtem ameddig csak tudtam ki az utcára de szomszédhoz már nem másztam be.


Öcsém tavaly látott egy "szivar" alakú gépet vörös lámpák világítottak rajta egy sorban kb 30m magasan lehetett azt mondta nem kicsit ki volt borulva az látottaktól. :D


Eddig ez a 2 volt. :)

2014. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Van köztük sok érdekes is. Ha volt valakinek esetleg űrlényes élménye is, írjon arról is.
2014. szept. 20. 03:17
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 1995 nyarán életemben először láttam UFO-t. Még gyerek voltam, 7 éves és odakint a bejárati lépcsőnkön ültem. Mivel faluban lakom a házunk hátsó udvarában található a veteményeskert, majd a dombok. Szép napsütés volt és éppen a felhőket bámultam, amikor észrevettem az égen egy gyorsan haladó tárgyat. A tárgy szürkés volt, tipikus csészealj kinézettel és oldalról láttam. Irtó gyorsan haladt, majd belement egy felhőbe. Kiabáltam édesanyámnak, hogy hozza ki gyorsan a távcsövemet, de nem hallotta meg így szabad szemmel figyeltem tovább az eseményt. Körülbelül 5 percig vártam, de a felhőből az a bizonyos tárgy már nem jött elő soha többé...
2014. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%
Engem gyíkká változtattak. De már elmúlt.
2014. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
nem múlt el...
2014. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
58%
a 17 mindig másképp meséli el a történteket ezért oly hihető sztem az enyém volt a legjobb, nem akarok nagyképű lenni, de egy képregény háttérrajzolótól nemis várhatnátok jobbat. :D
2014. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!