Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen érzés mikor este...

Milyen érzés mikor este jönnek az emberért és elviszik az UFO-ra?

Figyelt kérdés

Alszol este egyedül a sötét szobában, világít a digitális óra, halvány fényt árasztva.

Hajnali 2-3 óra felé valami miatt felriadsz, és egy nagyon fura, gyomorszaggatóan rossz érzésed van, valaki van a szobában rajtad kívül!

Kiver a víz, a szíved úgy dobog, hogy a torkodban érzed, leblokkolsz, nem tudsz gondolkodni sem, várod mi lesz!

Mikor érzed hogy közeledik hozzád, a takarót legszívesebben magadra húznád, de már a félelemtől ledermedve figyeled mi történik, ekkor közted és a digitális óra között megjelenik egy fekete árny, egy magas sovány alak, még pár lépés az ágyadig, de már nem emlékszel semmire.

Mikor újra magadhoz térsz, már egy ismeretlen helyen vagy, senki nincs a helyiségben, de mégis az agyadban képek és hangok jelennek meg!

Semmi baj, elmondják hol vagy, mi fog történni, kik ők, mit fognak csinálni.

Fölkelsz az ágyról, egy ablak hangtalanul megnyílik a szoba oldalán, majd kinézel.

Ekkor kiver a víz másodjára, de a szíved most már nem a torkodban ver, hanem az őrület határán vagy.

A földet látod messziről, és a holdat, ahogy távolodik attól, amiben vagy.

Ekkor szinte sokkot kapsz és a következő pillanat amire emlékszel, hogy mintha este lett volna valaki a szobádban, de az ágyadban ébredsz, tisztára leizzadva, és betudod az egészet egy baromi rossz rémálomnak!

Hogy zajlik ez a gyakorlatban, esetleg valaki, tapasztalat?



#repülés #elvisznek #devisszahoznak
2014. nov. 6. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem akiket el rabolnak és nem csajok (mert azoknak rosszabb) akkor tök jó lehet én hagynám hogy meg erőszakoljanak xd amúgy nem tudom milyen ;D
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ismertem egy idős embert aki a háborúkor egy német tanyán dolgozott. A közeli hegyekben titkos katonai bázis volt, ahonnan gyakran szálltak fel a titkos náci korongrepülők. A pilótáik gyakran jártak a tanyára csajozni és borozgatni. El nem vitték repülőútra az említett valakit, de sok mindent elmondtak a kellően lerészegedett pilóták a szigorúan titkos támaszpont dolgairól. Állítólag nem üzemanyaggal repülnek, ezért olyan titkos.
2014. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyen.

[link]

2014. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2es érdekes amit írsz, valószínűleg katonai projekt lehetett!
2014. nov. 6. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nagyon rossz.
2014. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Elvisnek állítólag jó volt. (Men in black)
2014. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Spilerke ***** válasza:
Elég jó érzés, úgy mondanám, hogy olyan, mint egy ingyen utazás elvisznek és haza is hoznak kell ennél jobb? :D
2014. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt a filmet, amit a linken küldtél, annak idején egyből megnéztem, mikor megjelent!

Iszonyat durva film!(lélektanilag)

2014. nov. 6. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!