Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Plazmafizikus szerint mestersé...

Plazmafizikus szerint mesterséges robbanás történt a Marson régen. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Dr. John E. Brandenburg plazmafizikus, aki diplomáját a kaliforniai egyetemen szerezte azt állítja, hogy egy fejlett humanoid civilizáció is élt a bolygón, azaz a Marson, amit két nagy katasztrófa is végleg kipusztított. Az egyiket egy teljesen természetes meteorbecsapódás okozta, míg a másikat talán egy nukleáris robbantás, amely a bolygó bioszféráját tette tönkre. Véleménye szerint hajdanán a Mars hasonlóan nézett ki, mint a Föld: víz és növényzet is megtalálható volt rajta. Bizonyos Mars-képeken pedig a korrodálódott régészeti leletek, a lepusztult civilizáció nyomai találhatóak meg. A november 22-én megrendezett American Physical Society tudományos ülésen pedig elmondta, hogy ez a tragédia lehet a magyarázat a Fermi-paradoxonra.

[link]


Mit szóltok? Szakértőről van szó, nem pedig laikus hozzá nem értőről!

Vélemények?


George Adamski



2014. nov. 27. 19:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
20%
Csak vette azt a diplomát.
2014. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"ha neked ez ennyire fontos"


Nekem nem fontos. Csak furcsának találtam. :S

2014. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ide a Földre szerintem valószínűleg nem fognak idegenek atombombát ledobni, vagy esetleg más, általunk ismeretlen fegyvert bevetni ellenünk. Ha akarták volna, már megtették volna.

Ettől függetlenül valamikor létezett a Marson civilizáció, amely valamilyen módon, vagy módokon elpusztult a régmúltban; ki tudja, hogy milyen régen. Ők már nyilvánvalóan előbb kifejlődtek, mint mi, nálunk régebbiek voltak.

2014. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Ha tényleg arra akarnál alapozni, hogy szakértőről van szó, akkor róla linkelj valamit és ne valami összeesküvéses, elmosottfotósorozatos, belemagyarázós végenincs szöveget. "


Már ne is haragudj, de a linkben szerepelnek ugyanúgy linkek ( a szöveg kékkel/lilával van írva) és azok átvisznek olyan oldalakra, ahol egyből látható, hogy tényleg szakértő, és az is a végzettsége, ami.


de akkor tessék:

[link]

2014. nov. 28. 23:40
 15/28 anonim ***** válasza:

Én csak segíteni akartam. Nem magamnak.

De akkor legyél ilyen agresszív kismalac.

2014. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Márpedig hangoskodás miatt is lehetett atomcsapás!

Mi, földi emberkék is hangoskodunk, hiszen szennyezésünk már megközelíti a 100 fényév távolságot!

.

A legkiválóbb elme is meghasadhat, hiába volt ragyogó plazmafizikus azelőtt, csak őrült lett belőle.

2014. nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Spilerke ***** válasza:
# 14-es Az igen valószínű, hogy valaha a Marson víz volt, még azt is el tudom képzelni, hogy ott valamilyen létforma is kialakulhatott gondolok itt baktériumokra és hasonló létformára növényekre stb. Arra viszont nagyon csekély esély van, hogy ott valaha is lehetett akármilyen Marsi civilizáció, olyannyira csekély, hogy nem is érdemes megemlíteni, arra tán még kevesebb esély van, hogy egy meteorbecsapódás után nem sokkal egy nukleáris robbanás kövesse azt. Ez is jól bizonyítja, hogy okosnak hitt ember is mondhat ökörséget.
2014. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%

UFOhívő szótár:


Doktor szócikk: olyan személy, akinek UFO témakörben megkérdőjelezhetetlenül igaza van, amennyiben nem tagadja az idegenek létét. Ha tagadja, a nyílt gondolkodás ellen szerveződött, nemzetközi tudós összeesküvés tagja.

2014. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Szkeptikus szótár:

Doktor szócikk: egészen addig amig az illető tudós az elfogadott mainstream nézeteket vallja, addig megbecsülik munkáját és értelmesnek gondolják. Amikor az illető eltérő nézeteket vall a mainstream elfogadottól, főleg ha van köze az ufókhoz, akkor az addigi nagy tiszteletben álló tudós szenilis,pénzéhes,buta,kókler stb. tudós lesz. Egycsapásra.

2014. dec. 1. 19:08
 20/28 anonim ***** válasza:

:D Szerintem nem kéne általánosítania egyik oldalnak sem.

Az, hogy valaki hisz a földönkívüliekben vagy éppen szkeptikusan kezeli a dolgokat még nem teszi az illetőt hülyévé. De ezen az oldalon annyira ki vannak már forgatva a dolgok és mindent csak feketének vagy fehérnek látnak.

2014. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!