Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy amerikai plazmafizikus...

Egy amerikai plazmafizikus kollega szerint atomtámadás pusztíhattael az életet a Marson. Eme érdekfeszítő elképzelésről mit gondólsz?

Figyelt kérdés

John Brandenburg fizikus kollegám szerinta Marson volt élet, csak elpusztította az atomháború (az atomrobbanást piros pötty, az uralkodó szélirányt nyíl jelzi a térképen).


A Huffington Post szerint az elmélet lényege, hogy a Marson honos küdóniaiak és az utópiaiak civilizációit egy marsonkívüli faj atomtámadása pusztította el. [link] A kulcs a Mars talaja, a tudós szerint még a színéről is ordít, hogy fúziós-hasadásos robbanások helyszíne volt a bolygó. [link]



A Curiosity által hazaküldött képeket is felhasználta, meggyőződése, hogy épületek romjait ábrázolja több kép is. Eredményei a Journal of Cosmology and Astroparticle Physics (Kozmológiai és Asztrorészecsketani Folyóirat) hasábjain jelennek majd meg. Nemrég arról jelent meg cikk ugyanebben az újságban, hogy az ősrobbanás valójában egy hologramm volt.


Brandenburg a Kaliforniai Egyetemen végzett, plazmafizikus. Meggyőződése, hogy a marsi civilizációk az ókori egyiptomiak technológiai szintjén voltak. A fenti képen láthatók az épületek romjai. Szembesülve Brandenburg professzor bizonyítékaival, bizonyossá vált, hogy aktívan készülnünk kell a védekezésre az ellen, ami ezt a csapást mérte a Marsra. – írták a bejelentés hatására az Arkcode.com-on. http://www.youtube.com/watch?v=NBuN3uHnjYY


Eredeti hír [link]


magyarul itt ólvashattál róla [link]


ui : Némi kiegészítésként hozzáteszem, vannak a Marson szabályos piramisokra, valaha virágzó városokra emlékeztető formák továbbá más mesterséges építményekre utaló jelek is megfigyelhetőek, tehát nem is annyira meredek ez az elmélet. Milyen gondolatokat ébreszt benned eme cikk ?


2014. nov. 27. 21:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
76%
Én nem igazán látok bizonyítékokat abból, hogy 5 pixeles képekből formákra tippelek, az meg, hogy nagy a sugárzás egy légkör nélküli bolygónál ejha soha nem gondoltam volna. A Xenon jelenléte meg nem bizonyíték semmire, a meteorbecsapódásokból ugyanúgy lehetett, mint egy atomtámadástól. Úgyhogy az az érvelésed, hogy a támadások szimpla személyeskedések arra csak azzal tudok reagálni, hogy nem látok egy tudományos tényt se amire érdemben lehetne reflektálni és igen reaktorfizikus vagyok. És amit te eredeti hír címen belinkeltél az semmilyen nuclear wart nem említ sőt minden esetben odateszi a natural szót a nuclear explosion elé és szerintem már általános iskolában ( hogy egy kedvelt szófordulatoddal éljek) megtanítják hogy a natural természetest jelent.
2014. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
73%

Rengeteg kép és videó látható a Marsról. Ha a többsége photoshoppolt, akkor hogy lehet foglalkozni a témával? Például egyik képen egy gyíkféleség látható. Mi arra a bizonyíték hogy az a Marson készült? Mert én arra gondolok hogy az egy földi sivatagban készült csak véletlenül egy gyík is rákerült a képre.

Továbbá a híradóban és hírekben miért nem mondják be az olyan leleteket amik marsi letűnt civilizációra utalnak? Szóval ennyi kamu gyanújával nem lehet a témával foglalkozni. Vagy igaz valami, vagy nem. Köztes eset a számítástechnikában sincs.

2014. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
42%

Mi értelme van annak, hogy valaki energia és időbefektetéssel képeket meg videókat hamisít, aztán meg lebukik, "leég"? Nyilván sok hamisítvány van ilyen dolgokról, de azért ez a hozzáállás már erős túlzás szerintem, hogy mindenre rávágják hasraütésszerűen, hogy hamis.

Azt pedig, annak az okát, hogy miért nem mondanak be ilyesmit a hírekben, már sokszor leírtam.

2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem több energia a Mars felszínéről képet szerezni, mint hamisítani egyet
2014. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
75%

És hol itt a bizonyíték? Én csak azt látom, hogy kapálódzik. Nincs semmilyen bizonyítéka, csupán pár feltételezése. Még a kép forrása is ismeretlen, a feltételezéseiről már ne is beszéljünk. Persze fontolóra lehet venni, hisz mégiscsak egy fizikusról beszélünk. Viszont ez kevés bizonyítéknak, talán csak akkor fogunk ezekre választ kapni, ha egy napon valóban eljutunk oda. Addig csak szegényes feltételezéseink vannak.

[link]

2015. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy atomtámadás! Lézerágyúzás!
2015. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
32%
Komoly kérdésekkel meg se próbálj ide jönni, mert itt 99 %-ban fogalmuk nincsen a komoly és értelmes témákhoz.
2015. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
43%
Marson még mindig van élet. Nem pusztult el.
2015. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
77%
Tyűha, azt a leborult szivar végit, ez hihetetlen :$ engem totálisan meggyőzött, most már hiszek, emberek!!! És melyik faj élt a Marson? Reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak? És mit lépjenek a szkeptikuskák?
2015. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
72%
Még egy elmebeteg g*ci az oldalon :D
2015. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!