Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem fél-e NASA vagy a SETI,...

Nem fél-e NASA vagy a SETI, hogy az idegenek felé küldött erőfeszítések végül, az emberiség usztulását eredményezi?

Figyelt kérdés

Egy ufókról szóló filmben régebben hallottam, hogy régen nem a kormány, hanem valami kutatók (ufo és más) felvették a kapcsolatot egy magsan fejlett idegen fajjal, akik évezredekkel vagy évmilliókkal megelőznek bennünket.

Sajnos azonban nem tartott túl sokáig az eszmecsere, mert az idegenek elzárkóztak tőlünk, túl idiótának tartanak, azt hiszem ezt vagy ehhez hasonló szóhatsználattal hasonlóan írtak le minket telepatikusan vagy máshogy.


Azt mondták, hogy örűljön az emberiség, hogy egyáltalán eddig nem írtottak ki minket, amit könnyű szerrel megtehetnek. Megfenyegettek minket, hogy ha mégegyszer megpróbáljuk velük felvenni a kapcsolatot, azokat azonnal megölik és kiírtják a teljes emberiséget.


Nem tudom, hol kereshetnék erre a neten mi volt ez a kapcsolatfelvétel és kik írták ezt le, mikor volt stb. Egyetlen egy esetet találtam, amely nagyaon hasonló ehhez, de lehet ez egy másik faj volt.


"Nagyon messze élnek tőlünk ám mégis eljutottak ide, első alkalommal 1865-ben. Később az emberek próbálták felvenni velük a kapcsolatot, de ezt hevesen elutasították. Azt mondták örüljünk, hogy még nem pusztítottak el minket. Bár ez nem szándékuk, de ha valaki mégegyszer fel akarja venni velük a kapcsolatot, akkor azt azonnal megölik. /Milyen „kedvesek”, hogy szólnak…./ Ebből is látszik, hogy a Raidos nem éppen a legbarátságosabb faj az Univerzumban.


Technológiájuk fejlett. Űrhajóik a lumbuláiakéhoz hasonló álcázóberendezéssel vannak ellátva. Gyakran álcázzák magukat felhőnek, repülőgépnek, vagy gujmáni űrhajónak. De egy időre képesek teljesen láthatatlanná is válni.


Gyakorta lopják tőlünk az áramot, de erről senki nem vesz tudomást mivel úgyse lehet ellene tenni semmit. " [link]


Egy ilyen eset megtőrténhetett-e? Vanak-e ilyen emócionálisan érzéketlen idegenek? Nem fél-e a SETI vagy a NASA, hogy a kapcsolatfelvételre szánt szondákkal végül kiírtatnak minket?


2015. jan. 16. 16:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Usztulását nem de még a pusztulását sem,az usztulást nem ismerem de te megmondhatod, szerintem egy ember vagy valami ùj technológia.
2015. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!