Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attila élő adásban...

Pataky Attila élő adásban mesélt a testépítő ufóról. Mit fondolsz erről?

Figyelt kérdés

Pataky Attila elmondása szerint nem először találkozott földönkívüliekkel, viszont az eset, amiről a múltkor

Morning Show-ban beszámolt, egész különlegesnekszámít, hisz ezúttal testépítő ufóval találkozott egy városnéző buszon Barcelonában.

Beszámolója szerint épp a spanyol városban utazott párjával, mikor felfigyeltek egy fura arcú, kigyúrt emberre, aki épp akkor szállt fel közéjük. "Mentünk egy városnéző busszal és felszállt egy szabályos figura, de nem mindműködnek így, vannak köztük alakváltók is. Lassan ment hátrafelé és mikormellém ért, akkor a létező összes szőrszál felállt rajtam, érzékeltem, hogy nem evilági. Képesek Obama testőrének képében megjelenni vagy bárkiében, és a környezetnek fel sem tűnik. Tudom, hogy brutálisan hangzik, de az is brutális lesz, ami az elkövetkező három-hat évben történik majd. Én így érzékelem. [link]

Forrás [link]



2015. jan. 30. 12:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
najó, a deltoid reptoid testépítő irányzata.. hát ez nagyon jó XDD
2015. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Valahogy szerepelni kell,ha már zeneileg képtelen........
2015. febr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Pataky szerintem "kevés" LSD-t fogyasztott...
2015. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
:DD
2015. márc. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!