Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha invázió tőrne ki, te...

Ha invázió tőrne ki, te fegyvert ragadnál vagy mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha neadjIsten az űrből mégiscsak megtámadna egy földönkívüli faj így nagyhírtelen. Erről beszélgettünk ma ismerősökkel, mert sose nem lehet tudni, akkor én a családom megmentése és a faj további fenmaradása érdekében fegyvert fognék. Megszervezném az ellenállást és harcolnék. Ez a leg logikusabb, leg hazafisabb !


Világok harcában is elmondta az ellenállás vezetője mentős, hogy mindíg az maradt életben akinek nyitva volt a szeme és küzdött, harcolni kell, meg kell nézni az ellenség gyenge pontját és küzdeni kell, de ezt nem lehet csak támadással. Te talán elbújnál ? Mit tennél?



2015. febr. 8. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy nekik milyen technológiájuk van, ész nélkül szembeszállni egy idegen ellenféllel őrültség és öngyilkosság, ahhoz, hogy hatékonyan védjük meg magunkat, meg kellene tudni, mi az ő gyenge pontjuk.
2015. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kétségbe esnék össze-vissza futkároznék azt kiabálva, hogy itt a világvége!!! Itt a világvége!!! Meneküljünk!!! Valószínűleg úgy pánikba esnék, hogy elájulnék ott helyben és többet soha nem kelnék fel, úgyhogy ne ijezges öcsém!
2015. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én logikusabbnak találnám azt hogy a családommal kitabolunk egy szupermárketet és valami föld alatti lyukba elbújunk. Valahogy ilyenkor ez jutna eszembe nem az hogy hazafiasan nekimegyek az ufóknak és kapok tőlük egy olyan átszállót h még a léttől is elmegy a kedvem... :-D :-D
2015. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy olyan gyorsan menne végbe, hogy volt-nincs Föld, és nem lenne időnk ilyenen gondolkodni. :-)

A legtöbb ember éles veszélyhelyzetben bepánikol, leblokkol, magát menti, volt alkalmam személyesen is látni és átélni, persze nem a Föld pusztulása horderejűt. Tanulunk ezt-azt iskolákban, könyvekből, tévéből, stb. De nem vagyunk felkészülve arra, hogy bármelyik pillanatban letesztelhet minket az élet. Én kétszer mentettem már nagyot, de jobban örültem volna, ha nem velem történik, rossz visszaemlékezni, hogy mi lett volna, ha nem jut eszembe a mentőötlet, irtó nehéz pillanatok.


Tudod, mit? Ha valaha megtudod, hogy ellenünk készülnek az űrből, szólj időben, legrosszabb esetben fogunk egy törülközőt, és megpróbálunk stoppolni. :-)

2015. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
kiírnék egy kérdést gyakorira,hogy mit is kéne tennem.
2015. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nincsen sebezhetetlen ellenfél, csak a Hoolywoodi filmekben van mindent kivédő védőpazs. A valóságban mindennek energiája van, korlátozott védelme lenne egy pajzsos hajónak is simán szét tudnánk lőni, persze ki kellene tapasztalni hol van a gyenge pontja, ezért kellene ellenállni,nem pedig lebújni a föld alá.


Jó ötlet kirámolni egy Tescot vagy Corát, mert a sok élelmiszerből az ellenállás bázisát be lehetne rendezni, hiszen a supermarketekben levő élelmiszer már mind a mienk vészhelyzetben, de utána azonnal támadni kellene, tudatosítani az idegenekkel, hogy a Föld az ivadékainkké ! és esetleges további fajoknak elvenni a kedvét a támadásoktól

2015. febr. 8. 18:21
 7/16 anonim ***** válasza:

Bebújnék egy sarokba és sírnék annyira félnék :(



De ha esetleg nem félnék akkor megfogom az összes olyan fegyvert amit elbírok és egyszemélyes hadseregként nekik megyek ha kell közelharci fegyverrel zúznám le a fejüket, lehet hogy ők egy csapással kicsinálnának engem, de elvégre egy próbát megért a dolog.

2015. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És milyen fegyvert fogjak??? Menjek ki a konyhába egy késért a hiper-szuper lézer fegyver ellen?
2015. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Látszik te is hoolywood-i akciófilmeken nőttél fel... Egy több ezer évvel fejlettebb faj tagjai szerinted lejönnek a földre és fegyverekkel fognak rohangálni? Ha tényleg megakarnának támadni akkor másodpercek alatt elpusztítanák az egész földet :) de nem akarnak úgyhogy nem kell félni ;) ha mégis akkor sokmindent nem fogsz tudni csinálni úgyhogy ne agyalj ilyeneken ;)
2015. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy olyan faj amely képes fényéveket utazni azzal a célzattal, hogy egy másik bolygót foglaljanak el/használják fel, messze fejlettebb, mint az ember. El sem tudjuk képzelni a technológiájukat. Itt nem Támad a Mars, Világok harca meg Függetlenség napja lenne. Egy ilyen faj valószínűleg minden tekintetben erre van specializálódva. Ostobaság hajókról meg védőpajzsokról beszélni. Ha már ennyire filmekről beszélünk leginkább a Holnap határában látott idegenek tűnnek "valóságközelibbnek". Egy kollektív faj aminek az első számú célja az elfoglalás.
2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!