Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha invázió tőrne ki, te...

Ha invázió tőrne ki, te fegyvert ragadnál vagy mit tennél?

Figyelt kérdés

Ha neadjIsten az űrből mégiscsak megtámadna egy földönkívüli faj így nagyhírtelen. Erről beszélgettünk ma ismerősökkel, mert sose nem lehet tudni, akkor én a családom megmentése és a faj további fenmaradása érdekében fegyvert fognék. Megszervezném az ellenállást és harcolnék. Ez a leg logikusabb, leg hazafisabb !


Világok harcában is elmondta az ellenállás vezetője mentős, hogy mindíg az maradt életben akinek nyitva volt a szeme és küzdött, harcolni kell, meg kell nézni az ellenség gyenge pontját és küzdeni kell, de ezt nem lehet csak támadással. Te talán elbújnál ? Mit tennél?



2015. febr. 8. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy ide jön valami távoli földönkívüli népség balhézni. Mint előttem írták, ha el tudtak sasszézni idáig fejlettebb a technológiájuk. Lehet hogy még védőpajzsuk is van meg spéci lézerük. Nade mi van akkor, ha ez a faj, aki esetleg idejön történelme során olyan fajokkal csapott össze, melyek fegyverzetüket tekintve hasonlóak voltak az övékhez.


Egy példa. Lehet van valami frankó lépegetőjük aminek valami itt nem található fémből van a páncélja és kivédi az energiafegyverek támadását. De mi van ha az őskori technológiával rendelkező emberiség kinetikus energiával pusztító fegyvereinek támadását nem védi ki? Mert nem ismernek ilyen fegyvereket, ezért nem is specializálódnak rájuk. Lehet a vágólézert kivédi, de egy T-90-es vígan meglékeli 3 kilométerről.


A világok harcában például azt nem értettem, hogy miért nem sütötték el a starwarsos poént, amikor kötelekkel egyszerűen kigáncsolták a birodalmi lépegetőket. Nem fegyver, a pajzsnak nem lett volna mit hatástalanítania :)


Meg a világok harcára visszatérve amit itt írtak. Az a forgatókönyv, ami a film végén van az nagyon is reális. Ugyanis egy idegen faj nem ismeri a levegőnkben, a vizünkben meg a földünkben lévő milliárdnyi baktériumot meg vírust. És mivel nem ismerik nem is tudnak védekezni ellene. Elkapják a náthát és meghalnak. Vagy kikevernének nekik valami jó ki méreg koktélt, esetleg le permetezik őket egy kis légiós kórral, vagy pestissel.


Amúgy ha érdekel az ilyesmi, akkor a Falling Skies c. sorozatot javaslom, az pontosan erről szól, amit leírtál.


Hollywoodi filmek szerint gondolkodni meg azért nem érdemes, mert azt is emberek találják ki. Egy ilyen dimenziókkal máshogy néz ki és milliószor több tényezőt tartalmaz,, mint amit filmen el tudnak mondani, vagy amibe mi bele tudnánk gondolni.


Egy sima, emberek közötti háború is rengeteg tényezős, pláne egy földönkívüli támadás. Másrészt én nem hiszem, hogy egy faj, amelyik van annyira fejlett, hogy utazgasson mindenfelé megtenné az utat, csak azért hogy itt csinálja a fesztivált.


Meg egyet nem szabad elfelejteni. Az ember imád rombolni, ölni, pusztítani. Egészen biztos hogy megtalálná a módját, hogy hogyan pusztítsa el őket. Én valószínűbbnek tartom azt, hogy majd, feltéve ha az emberiség még akkor létezni fog (ami nem annyira valószínű), 1000-2000 év múlva majd az ember lesz az idegen faj, melynek a hatalom a szerzés és a pusztításban lelt öröme fogja más civilizációk végét hozni. Mert a jobb emberi lényekhez még a 10 000 év is kevés. :)

2015. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előbb fogja az ember saját magát elpusztítani mint a földönkívüliek. Iszonyat mennyiségű atom/hidrogén bombák vannak felhalmozva a nagyhatalmak földje alatt.
2015. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Először is inváziót mi szoktuk rendezni,úgy hívják hogy világháború.Szerintem a második világháborúban Lengyelország lerohanása is egy invázió volt.

De még is mi a francért bántanának minket a földönkívüliek?! Ez olyan buta felfogás,itt vannak már mióta felettünk egyébként,számtalan bizonyíték van ha kutatnátok egy kicsit.

A másik meg hogy csak az ember ilyen undorító hogy háborúzik,szerintem ha olyan fejlettek egyébként hogy ide tudnak jönni,képesek az űrből is elpusztítani minket!

Egy erős lézernyaláb és nem hogy élet nem lesz,de még Föld sem.

Ásványkincseink sincsenek,ezt a bolygót mi már rég kizsákmányoltuk sajnos,semmi olyan nincs nekünk ami egy fejlett fajnak ne lenne.

Meg amúgy is sok olyan bolygó van (12 fényévre lévő bolygó is ilyen tőlünk) ami elvileg alkalmas az életre,de nem jelent meg rajta inteligens élet,szóval ha tudnak űrutazni akkor inkább megyek egy köpéssel arébb egy olyan bolygóra,ami maximális készletekkel rendelkezik,és nincs rajta az a lény ami a legundorítóbb az univerzumban,az ember azaz mi.Bár lehet hogy a földönkívüliek is emberek,az ember is elvileg üstökösökben érkezett a Földre,ugyan is például dinók korában nem volt ember,még azután sem hosszú ideig.

2015. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Arobi ***** válasza:
Ha má itt vannak,akkó szójá na ! AKkó megyünk a fijúkkal,oszt letrüöljük őket a francos repdesőikről ! Addig meg haggyá má még kicsit élni,meg bulizni.na !
2015. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Értelmes vagy látom,24%-os rátád is ezt bizonyítja.Ilyenért kár ide írni mert nem is lehet érteni belőle semmit,a másik ok meg hogy baromság!
2015. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elvben 2012 december 20-án volt egy plejádi verzus reptoid űrcsata, melynek kimenetele folytán megmenekült a Föld egy reptílián inváziótól, tehát most jön még egy második szakasz ami 2016. 12. 16-án lesz igaza van Raptornak! Én NASA tanácsadó vagyok és vannak időutazók akik visszajöttek a jövőből hogy megakadályozzák a háborút!!!!

Eddig még mindig sikerült visszaverni DE MÉG MEDDIG?????

2015. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!