Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Érez valaki még hatalmas...

Érez valaki még hatalmas belső motivációt, hogy felvegye a földönkívüliekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy szándékozod, mi a terv?

2015. febr. 18. 00:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Uh én szivesen felvenném velük a kapcsolatot,de egyszerű emberként ez alig ha lehetséges sajnos.
2015. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Motivációt én is érzek, nem is kicsit, de ez a dolog nem ezen múlik, bár ez egy jó kiindulási alap. Ez úgy szokott történni, hogy ők keresik meg azokat az embereket, akiket alkalmasnak találnak arra, hogy tanítsák őket. A földönkívüliek nagy része jó szándékú, nem szabad bedőlni a filmeknek.

10-es hozzászóló, mivel azt írtad, hogy szomjazol az információkra, ha esetleg eszedbe jutott valami, akkor kérdezz, és megpróbálok rá válaszolni a legjobb tudásom szerint.

2015. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Simán fel lehet venni velük a kapcsolatot. Attól függ neked mi a szándékod velük.
2015. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Van egy erős szándékom, nem csak értelmetlenül szeretném..steveboy89 te ezt, hogy tervezed?


12-es én is így vélem, hogy nagyrészt szerencsésnek kell lennie az illetőnek, de ez kb olyan mint a munkakeresés, ha nagyon akar vmit az ember, akkor minden eszközével igyekszik meggyőzni az embert(itt nem emberekről van szó nyilván)..és jó eséllyel sikerül neki, mivel az akarata annyira erős.

Nem a mónika show-s beszámolókra alapozom nyilván azt, hogy ez lehetséges, hanem, annyi infót összeolvastam már róla, hogy eldöntsem mi igaz és mi nem

2015. febr. 18. 22:08
 15/21 anonim válasza:

Ha valaki akar velünk kommunikálni, nyugodtan megteheti.


Az 51-es körzet kapui tárva-nyitva vannak.

2015. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Írd le privátba hogy mi az erős szándékod, és segítek.


12-es: "nem kell bedőlni a filmeknek". Az ilyen filmeket azért csinálják, hogy tudat alatt felkészítsék az embereket az idegenekre. Nem merik híradóba leadni az ilyen infókat mert félnek a pániktól, ezért burkoltan mozi filmek révén próbálják az emberi tudatot manipulálni.

2015. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

volt egy dokumentum film sirius cimmel amit civil szervezet támogatott és arrol szolt hogy hogyan szokták fel venni a kapcsolatot az idegenekkel 5. tipusu találkozás

ha valaki nem tudná hogy az mit jelent akkor röviden annyit hogy az emberek veszik fel a kapcsolatot az idegenekkel.

az az igazság hogy lusta vagyok neki álni pedig nem ál távol tölem a dolog.

el szeretnék menni regressziós hipnózisra de ahoz is lusta vagyok. és hogy ércsétek bemásolok az eggyik esetet ami velem történt a multban.


sziasztok.

elnézést kérek a hejesirási hibákért,kérlek ne itélkezzetek felettem emiatt.

elöre is szólok nem trolkodni jöttem és nem is szeretem ha trolkodnak mert ez ugyanis tényleg csak az ö agyszüleményük a szarkasztikus humorral arrol amit nem is akarnak érteni mégis ezeket a témákat olvassák.

ez leagább annak az elsö jele hogy valojában méjen mégis hisz benen.

és akkor kezdem is.

már kisgyerek koromban voltak körülöttem ufos könyvek

de ez mind csak a kiváncsiság miatt meg hagytam a képzeletemet hogy müködjön.

de ez mind addig müködött(és ez ami mostjön már nem ehez a kérdéshez tartozik de attol még fojtatom),amig nem kb 1996,97 környékén arra ébredtem hogy anyám sikoltani kezd,és papám rám szolt hogy maradjál már csöndbe mert mások is vannak rajtad kivül.

ekkor kimentem a szobábol és láttam hogy az egész család néz kifele a kicsi kb50*50 es ablakon az iro asztallal szenbe.

ekkor 7 éves lehettem és nem tudtam normálisan ki nézni az ablakon de viszont nem akartam fölmászni az asztalra nehogy rám szoljanak a szüleim.

apámtol megkérdeztem hogy miért jöttek?.

de ö csak annyit válaszolt hogy nem tudom.

erre vissza mentem a szobába és onnan néztem ki az ablakon miután elhuztam a függönyt.mielött ezt megtettem volna apám oda jött mellém és azt mondta ne huzzam el a függönyt de én mondtam hogy de.

kinézve azt láttam hogy délröl észak felé kb 40m magasságban kb 50m es átméröjü csészealj inváziot láttam.eléggé meghökkentem.

kb 2 percig nézhettem az egész eseményt várva hogy most akkor valami történik,meg hogy vajon a szomszéd is látja? pörögtek a gondolatok vajon mi lehet ez az egész.az egész család csak csöndben figyelt ugyan azon a kis ablakon.

jah igen fontos infok feketeszinüek voltak és fémes hatás

zöld fénnyelvilágitottak a házakra de nem kiszemelten hanem csak néha világitttak néha nem.

ezek után arra gondoltam hogy lehet hogy ezek majd jönnek és elrabolnak mindenkit.

ekkor ugy határoztam hogy jobb lessz ha inkább le fekszek mert nem biztos hogy én ezt akarom.

és el is kezdtem hangoztatni a családnak hogy ez biztos csak egy rossz álom.és vissza is feküdtem az ágyba és probáltam el aludni.

a hejzet hez képest egésszen könnyen ment és furcsáltam is.ojan érzésem volt mindha a család is teljesen elcsöndesedne meg minden.

hozzá teszem 1 perc sem telt el azota hogy vissza feküdtem volna.

arra gondoltam lehet most jönnek?

ki kéne nyitnom a szemem megnézni a családot de már ahoz is lusta voltam,és végül el aludtam nyomban.

és aki eddig azt hitte hogy ez az ember teljesen hülye

annak csak azt tudom mondani hogy még csak most kezdödik:D

ugyanis arra ébredtem hogy valaki ki akar forgatnhi az ágybol.

arra gondoltam mikor rá eszméltem erre hogy biztos az anyám az.

oda fordultam és meg láttam 2 mese figurát akik pontosan a tiny toons 2 fö höse a kis kék nyul és a kis rozsaszin nyul.(ez a rajzfil akkor még a régi tv2 ön ment és nagyon közel áltak ezek a karakterek hozzám).

látta hogy anyám apám ott fekszenek az ágyukon és közöttünk meg ez a két mesefegura.

mikor látták hogy felriadtam hátrébb pattantak és futásra készültek.

láccot a rajzfigurán a félelem.

de látták hogy annyira azért nem pánikoltam be bár azért elég fura volt.

azt mondták mennyek velük de persze én álmos voltam másnap dolgom van, fel fognak ébredni a szüleim....

de ök akkor is ragszkodtak hozzá hogy mennyek velük.

hát jo egye fene miért is maradna ki valaki egy ijen bulibol:D

a szobában lévö ablak amin elötte kinéztem,közvetlen mellete volt egy terasz ajto és azon kivül pedig egy kis terasz kb 30cm korlát nélkül.azt kell mondanom hogy semmire sem volt jo.

és mivel elmentem velük oda mentek a terasz ajtohoz ás át mentek az üvegen,én meg utánuk.

el szaladtak a levegöben elöre kb 5m-t és elfordultak balra.ez a szoba kb a 2. szint nek felelhetett meg de ez egy keres ház szoval mások a méretek.

mondta nekem a lány hogy mennyek utána,de nem mertem mert nem volt ott semmi és hát nem most kéne öngyilkosnak lennem.

mondta hogy ne féljek nem fogok le esni,ezért páros lábbal elöre ugrttam és tényleg nem


elindultam utánuk kb 15m-t ha megtehettünk és én még nem láttam akkor az ürhajot pedig ott volt az orrunk elött a szomszédos telek fölött amin nem ált ház.

nem tudnám pontosan meg becsülni az idöt amennyit velük voltam de kb 45 perc és 1,5 ora között lehetett

ez idö alatt sokat beszélgettünk ha jol emlékszem még talán a földet is láttam az ürböl.

tudom amugy hogy ezekre a beszélgetésekre lennétek talán a leg kiváncsiabbak de sajnos 7 évesen nem nagyon tudtam érdemleges kérdéseket adni és érdemleges válaszokat kapni.ara emlékszem hogy a halált felhoztam mert akkor jöttem rá hogy az mit is jelent.

azt is tudom hogy a családdal kapcsolatban is mondtak valmit ami már nem tudom mivolt de azt tudom hogy akkor az segitett.

nem tudtam hogy én azt meg akarom szórol szóra jegyezni ,de mostmár tudom hogy hiba volt.

az ürhajo belseje mert ugye ezis fontos lehet,tök sötét volt és mintha a fény a sarkokban ált de ugy hogy nem a falbol áradt hanem a fal elött ál a piros fény.

miközben beszélgettünk apro vizsgálatok voltak mint pl amikor elmegy az orvoshoz az ember csak még annyira sem verbális,nem is figyeltem rá.

viszont a végefele volt egy kisérlet amire felhivták a figyelmemet.

kérdeztem fájni fog?

azt mondták hogy nem.

ekkor kiforditott csukloval belevágtak egy nagyon vékony pengét és hirtelen meg ijedtem és felsikoltottam .a penge egyböl ki is jött belölem és egy nagyon vékony vágás egy aprocska kis vércseppel.

kicsit haragudtam rájuk mert azt mondták hogy nem fog fájni és közben fájt,persze nem eszeveszetten de a seb utána egyböl begyugyilt.

mivel ök rajzfilm figurák voltak nem hasonlitottak ufonautához.de viszont a rajzfilm figura nem ugy viselkedett mint a mesében.ezért kicsit bennem volt az a félsz is de hát mit veszthetek max az életemet:D

ezért arra kértem öket hogy mutassák meg az igazi formájukat.

de erre azt válaszolták hogy azt nem lehet mert fölboritják vele a lelki világomat.

ekkor ugye lejátszottam a fejemben vajon mit láthatok és vajon hogyan reagálnék.aztán azt mondtam nem teljesen átgondolva a dolgot hogy nem baj ha az lessz én látni szeretném.

ebben a pillanatban fél másodpercre meg mutatta magát,ennyi idö alatt nem lehetett jol megfigyelni.

de mivel én már láttam ijen könyveket gondoltam nem lesz uj a látvány.

nagyon hasonlo volt de még sem ezért rögvest meg is riadtam és röktön rajzfilm mifura lett ujra.

és akkor a rajzfilm figura arc mimikája felnöttes komojsággal nézett rám és mondta hogy nem.

bele törödtem hisz éreztem ehez még nem állok készen és végül haza vittek mármint csak elkisértek a teraszig én meg bevetödtem az ágyba.és elis aludtam nagy fáradtságomban.

köszönöm ha elolvassátok.

jah igen az idegenek inváziojábol látott ufo eggyik könyvemben sem volt benne neten is csak 1-2 képet láttam ami hasonlitott rá.szivesen belinkelném de nem tudom normálisan ezért inkább hanyagolom.

2016. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

chaosdozzer

nem tudom, hogy higyjek neked vagy sem, de ez elképesztő egy sztori, feltéve ha igaz


és azóta egy árva szót nem beszéltél a szüleidnek róla? ők az esetről valamit?

2016. jan. 18. 17:47
 19/21 anonim ***** válasza:

itt vagyok.

én ugy emlékszek hogy álomnak gondoltam ezért annyira nem beszéltem rola mert hát mindenki meg van ugyhogy nagy baj nem lehet.

mostanában viszont felhoztam,elmeséltem emlékeimet,mert ujbol feltörtek belölem az emlékek, hogy jé hisz ez is megtörtént velem.

utoljára mikor felhoztam a témát ugye egyböl a hitetlenkedés fogadott.

az csak álom volt élénk a fantáziád,akkoriban sok furcsa dolog történt stb stb....

minden esetre anyámnak mégis beugrott valami.

ö ara emlékezett hogy ufo invázio van és hogy spirál formáju ürhajokat is látott,hozzá teszem én ezt nem láttam,lehet csak azért mert én max 5 percig voltam aznap este ébren.az irány az meg eggyezet délröl északnak.

a fura az inkább az volt hogy ö arra emlékszik hogy ö az utcán volt és onnan látta,de a házban történtekröl semmit.

én arra gondolok hogy biztos késztetést érzett hogy kimennyen, lehet igy akarták eltériteni.

erröl nem tudok semmit.

kicsit késöbb apán viszont talált egy érdekes cikket(elöre szolok csak láttam nem olvastam nem emlékszek pontosan erre a cikre.

ebben valami ojansmi volt hogy 1997 ben ufo invázio volt a földön és hogy ezt az arkonok vagy ajkonok vagy tudom is én.elvileg ök irányitják még a reptiliánokat is de ebbe inkább ne mennyünk bele.ezek után már neki is hihetöbb volt a dolog amit mondtam.


nem azért mondom hogy higgy csak azért mert már olvastam egy pár beszámolót de hasonlót sem nagyon találtam eddig.

el kéne mennem utaztatásra vagy regressziós hipnózisra,kiváncsi vagyok vajon mit is mondhattak.

2016. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

még annyit hozzá hogy még 2 vagy 3 alkalommal találkoztam a mesefigurákkal álmomba.lehet hogy ez meg is történt csak tulságosan elmosódott.nem biztos hogy erre emlékeznem kéne vagy csak ök akarják hogy járjak utánnna.

férre a spekulációt.nincs kizárva hogy csak álom volt.

szinte semmire nem emlékszem csak arra hogy benne volt a 2 mesefigura

2016. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!