Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egy átlagos ember egy nap...

Ha egy átlagos ember egy nap megpillantana egy ufót akkor mi történne vele?

Figyelt kérdés
vagy egy lebegõ ufót ami nem lehet trükk mert a levegõben mozog stb meglátna egy átlagos ember milyen folyamatok zajlódnának le az agyában? sokkot kapna és meghalna vagy mi?
2015. márc. 8. 18:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Kérem az tudományok kategória színvonalát ne húzzuk már le az ezotéria, meg a humor kategória szintjére (azaz az óvodás szint alá). Mind az ezó, mind a humor, mind a szex kategóriában nagyon jókat lehet trollkodni (ahogy az mindig is szokás volt), ezért kérem, az ilyesfajta kérdéseket oda tegyétek föl.


Annyi okos, tanult ember jár ide, akik válaszolhatnának érdekes, tudományos kérdésekre (mégsem teszik), de ehelyett arra kell válaszolniuk, mi történne, ha valaki egy földönkívülit, és/vagy annak űrhajóját pillantaná meg. Kérlek, tedd fel ezt a kérdést az ezotéria témakörbe, mert ott az emberek állítása szerint sokan láttak már mind földönkívülit, mind az űrhajóját (valakinek még a családi háza tetejét is leszakította az egyik, becsapódás közben, érdekes lenne ilyenekkel felvenned a kapcsolatot).


Mi nem láttunk még földönkívülit, tehát mi csak találgatunk, mi is játszódna le az agyunkban, ha látnánk. De az ezóban az oda látogatók 90%-a tapasztalt ufókutató, úgyhogy ők minden nap átélik, hogy úfókat látnak (egyeseket már el is raboltak, másokat sakkjátszmára kényszerítettek, nem vicc).

2015. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért ne láthatna a tudós UFO-t?? Kétlem, hogy jön az űrlény, és azon szórakozik, hogy a kreténeknek megmutatja magát az okosoknak meg nem
2015. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Grillparti csirkével. Lókólbàssssssž
2015. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Repülő csészealjat láttam már, bár nem volt azonosítatlan.

A szemközti ház erkélyéről repült ki, ahol éppen családi veszekedés volt. Nem volt más kéznél nekik, ezeket dobálták.

2015. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

én láttam már ufot a barátommal hazafelé. addig bámultuk

amíg el nem tűnt

2015. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hazamenne a kocsmából, és kijózanodna.
2015. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon megszomorodtam mikòr megláttam a #9 et azt akartam írni mint ő az elején ,szerintem az emberek már attól spontán kigyuladnak ha kék majom jelmezbe meglátnának valakit én szokatam kék majomnak őltözni aki csak rám néz sokkot kap és kigyúllad .
2015. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!