Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » ősi ékírásos tábla szerint...

ősi ékírásos tábla szerint Noé bárkája UFO volt. Ezt bizonyítva látod?

Figyelt kérdés
Egy igen érdekes, szenzációsnak titulált felfedezés állítja ezt a dolgot. Bizonyítékul egy ősi ékírásos táblát említ, ami régebbi a Bibliánál, viszont ugyan azt az özönvizet taglalja, csak kicsit más megközelítéssel. Noé bárkája az ősi ékírásos tábla szerint Noé bárkája UFO volt. Döbbenetes ? [link]
2015. márc. 12. 06:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Aki tud külföldi nyelveket annak ez [link] - [link] - [link] Ha szkeptikus vagy és ebben még nem találtál meg minden részletet keress még a neten forrást. Innen [link]
2015. márc. 12. 06:56
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Az özönvíz a 6. ember generáció elmosása volt.

A bárka az emberek csoportja akiből minket fejlesztettek ki.

Ilyen értelemben igen UFO volt,űrhajó amin vittek-hoztak.

2015. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam az 5. generáció építette a Gizai nagy piramist, tehát még az özönvíz előtti az Atlantiszi a legsikeresebb. Jól tudom?
2015. márc. 12. 07:45
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha a biokalauz.hu nevű régészeti tudományos szakfolyóirat így állítja, akkor az így igaz!

Ha az említett portál mégsem régészeti tudományos szakfolyóirat, akkor kamu!

2015. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Feltétlenül.


Egy bárkára ugyanis lehetetlen felvinni a világ összes állatfaját (ráadásul kettőt). De egy ufóra gyerekjáték.


És ha elállt az eső akkor az első generáció még OK. de utána a gyerekek szaporodna egymással és anyukával meg apukával. Alig lett volna belterjes a populáció :)

2015. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%os biológiai vérfertőzések vagyunk. Bizonyított! Az emberek között sok a marha, majom, kígyó, tetű, szamàr stb.!!!!!
2015. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
A taltos barlangban is van bizónyíték elöttünk élő globális civilizácioról
2015. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koránsem ostobaság amit felvetettetek ! Én is gondolkodtam rajta, hogy miért van hogy egyes emberek pl Uri Geller simán hajlítja a kanalat bármikor egy sereg parajelenségre képes. professzor Ignatyenko rákészülés nélkül hipnotizál, gondolatolvas bárkit meg van egy sereg ESP amiket ismerünk néhány embernél az emberiség zöme, meg azt se tudja fa vagy bokor ! :D


Szerintem elbutultunk valahol az évezredek folyamán és akik ma spílerek, azokban a genetika véletlen előjön. Lehet hogy belterjesek vagyunk. Ez magyarázatot ad miért ilyen sok a beteg ember (cukorbetegség, daganat, rák) az emberiség nagy része krónikus betegségben szenved és rengeteg pszichopata, ostoba ember akad még a politikusok közt is

2015. márc. 12. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

#8


"Ez magyarázatot ad miért ilyen sok a beteg ember (cukorbetegség, daganat, rák) az emberiség nagy része krónikus betegségben"


Arra még nem gondoltál, hogy az orvostudomány olyan csecsemőket és gyerekeket is megment akiknek ki kellene szelektálódniuk? Haha!

Dehogy is! Az Ufókok csinálták ! :)))))))

2015. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 202 ***** válasza:
90%

"ősi ékírásos tábla szerint Noé bárkája UFO volt. Ezt

bizonyítva látod?"

Noé bárkájának szimbolikus jelentése van, nem szó szerint kell érteni.

"Koránsem ostobaság amit felvetettetek ! Én is

gondolkodtam rajta, hogy miért van hogy egyes

emberek pl Uri Geller simán hajlítja a kanalat bármikor"

Uri Geller kanál hajlítása csak egy trükk ezt ő maga vallotta be.

2015. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!