Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy ez az UFOk szándék...

Lehet, hogy ez az UFOk szándéka velünk?

Figyelt kérdés

Hétvégén mentünk disznóvágásra és nekem városinak furcsa volt nézni az otaniak szokásaot. A disznó még vágás előtt pár órával nagyon örült a gazdának és a gyerekek símogatásának. Mindenki körbesímogatta szerettelttel. Régen is voltam náluk, a gazda gondosan ápolta ettette ha éhes, ha nem. A disznó azt érezte, hogy mindenki szereti és gondozzák, nem is sejtette, hogy azért mert majd levágják


Szóval átfutott az agyamon, hogy mi van, ha az idegenek is ezt teszik velünk ? Nem írtanak ki minket, adják a mikrocsippet GPS-t, lopakoó technológiát meg sok tudományos dolgot. Mi meg azt hisszük, hogy ők milyen jók velünk. Közben, lehet a DNS-űnk azért nézegetik éjjel, hogy jó táplálékok lennénk-e, jóe a testünk összetétele pl, mint mi meglékeljük a dinnyét vásárlás előtt. Az emberiség túlnépesedésben van, egyre növünk és az emberek egyre nagyobb része túlsúlyos, azaz hízunk :xD


Mit csinálnak a megnövekedett, túlhízott disznóval az emberek ? Levágják. Lehet azért nem akarnak megmutatkozni előttünk az UFÓk, hogy ne ismerjük őket? Vígan sokasodjunk meg hízzunk, miszen béke van. Aztán végül mint a Tom Cruise féle világok harcában, olyan csápos robotokkal begyújtenek minket és elfogyazstanak ? Egy udegen fajnak az emberiségen élő emberek úgy pár évszázadra elegendő élelmet biztosítanak. Van ennek némi realitásA?


2015. márc. 13. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
O.o úristen na ilyet sem hallottam még. Xd
2015. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem ugyan nem fognak enni, majd eszek patkánymérget és ők is meghalnak amikor engem megesznek.
2015. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor csak Afrika fogja túlélni az éhező földön kívüliek invázióját. Most komolyan: tudnak csinálni egy olyan gépet amivel átszelik az egész galaxist, de kajára már nem futja nekik?
2015. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet em az egész galasxisból jönnek, hanem közelről vagy térugrással mesziröl, de alig van élet a világmindenségben, így értékes ennyi élőlény.


Egyébként pont az afrikai tőrzseknek (dogon, zulu) van emlékük az idegenekről, lehet anno őket hagyták meg, mert soványak voltak nem tudom. Miközben az özönvízben megőlték a fehéreket és a tetemeket elvitték konzervnek vagy ilyesmi. Minden részletet nem tudok én sem, de nagyon sokan vagyunk és rengeteg elhízott van még a szegények közt is, mint közmunkás meg ilyesmi

2015. márc. 13. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Minket nem akarnak megenni, csupán a szilvásbukta receptjére fáj a foguk.

Ezen kívül pedig hamarosan próbálják eladni nekünk a saját gyorséttermi kajáikat is, hogy az ebből származó profitból felújíthassák az anyahajót. (A vizsgálataik alapján az emberi faj tökéletes felvásárló lenne.)

Ezért ne csodálkozz, ha 10 éven belül orioni slorgszendvicset vagy kandírozott aszteroidát fognak árusítani az útszéli éttermekben.

2015. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Jupiter felemelkedése című mozifilmben is pont ez volt az alaptéma. A népességrobbanás után leszüretelték a bolygók lakosságát, hogy 100 emberenként egy fiola örök élet elixírt nyerjenek ki. A filmben már a Föld leszüretelését akarták. A kis szürkék voltak a szolgáik, akik folyamatosan vizsgálgatták az emberek genetikai állományát, hogy felmérjék, milyen minőségű életelixír sűrítményt lehet majd készíteni az emberekből. Ők is próbálták mindig eltüntetni a nyomaikat az emberek elől, hogy azok mit sem sejtve szaporodhassanak.
2015. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2es! Ők imuninsak a patkányméregre,hát még eszt se tudod!
2015. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Lehet.

Figyelembe kell venni viszont (meleg helyről tudom! - a kazánházból), hogy csak azok az emberek ehetők számukra, akik hisznek bennük!

A nemhívők mérgezőek számukra, tehát őket békén hagyják!

2015. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ez így van mától szkeptikus vagyok. XD
2015. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyám borogass...ekkora marhaságot se hallottam még.. ÷}
2015. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!