Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem hisznek a földönkívü...

Miért nem hisznek a földönkívüliekben az emberek?

Figyelt kérdés

Én nem arról beszélek, hogy itt vannak közöttünk, hanem arról, hogy máshol is fejlődhetett ki értelmes élet úgy mint a Földön. Lehet hogy csak vízi élőlények, dinoszauruszok, állatok ( illetve ehhez hasonlóak ), de akár nálunk intelligenesbbek is lehetnek. Ki mondta, hogy itt vannak. Az űr elméletileg végtelen, nem?

Tehát miért nem hisznek EBBEN az emberek? ( Abban én sem hiszek, hogy itt vannak közöttünk, oké sci-finek elmegy, de most én komolyan beszélek )


2015. ápr. 19. 23:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12%

10-es! A kutatók megvizsgálták azokat a kritériumokat, amelyek azt bizonygatják, hogy a Holdra földi technikával leszálltak. És arra a következtetésre jutottak, hogy sem a régi, sem a mai technikával képtelenség a Holdra leszállni. A NASA fotói, melyeken azt lehet látni, hogy a Holdon vannak, mind műtermi fotók, nem valósak. Tehát Amerika átverte az embereket, és nem ez az első eset, amiben hazudik!


Egyébként a Holdra valójában ténylegesen leszálltak, de nem úgy, és nem akkor, ahogyan a hivatalos verzió előadja! Hanem korábban voltak a Holdon egy idegen civilizáció űrhajójával! És majd jóval ezután készítették itt a Földön műteremben az egész Holdra szállást! A szovjetek nem voltak a Holdon, pedig ha űrversenyről beszélünk, akkor a szovjeteknek is le kellett volna szállni a Holdra! Nem tették, mert lehetetlen a földi technikákkal!

2015. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Spilerke ***** válasza:
62%

"A NASA fotói, melyeken azt lehet látni, hogy a Holdon vannak, mind műtermi fotók, nem valósak. Tehát Amerika átverte az embereket, és nem ez az első eset, amiben hazudik!"


Messziről jött ember azt kiabál, amit akar.


"Egyébként a Holdra valójában ténylegesen leszálltak, de nem úgy, és nem akkor, ahogyan a hivatalos verzió előadja! Hanem korábban voltak a Holdon egy idegen civilizáció űrhajójával!"


Túl sok Sci Fi-t nézel haver! Dobjál már fel pár linket nézzük honnan van az a fene nagy tudásod.

2015. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%
12-es! Keress utána! Ha én megtaláltam az infókat ezzel kapcsolatban, akkor te miért ne találnád meg? :)
2015. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Spilerke ***** válasza:
#13 Ez szép hasítás volt!
2015. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
14-es! :) Rajta!
2015. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
#11, [link] Bizonyítási kényszer áthárítása és Személyes kétely bejegyzések. Tehát hol vannak azok a bizonyítékok a légből kapott baromságaid alátámasztására?
2015. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%
Azért nem linkelek, mert az infóimat rengeteg forrásból szedtem össze! Annak nincs értelme, hogy én 100 linket bemásoljak, mert aki nem hiszi el, az úgysem olvassa el, akit meg érdekel, az utána jár! Hajrá!
2015. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
13%
Keressetek rá Aranyi Lászlóra, van honlapja, és a YouTube-on is keressétek, a Holddal kapcsolatban rengeteg infó van tőle! Megbízható forrás!
2015. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ezekben nem hinni kell hanem a tények alapján elfogadni. A holdraszállás az egyik legjobban dokumentált esemény az egész világon. Nulla érv van a kezetekben ellene. Elmebetegek mint aranyilaci persze tagadhatják, de ettől csak közröhej tárgyáva teszik magukat.
2015. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
19-es! Egyszer majd rájössz, hogy az általad istenített "igaz tudomány" úgy átvert, mint macskakakit a palánkon! Én már erre rég rájöttem!
2015. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!