Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ember nem a Földről származ...

Az ember nem a Földről származiki? Fejelett hüllőszerű idegenek manipulálták a DNS-ünket?

Figyelt kérdés

Gondolkodtál-e már azon, kedves olvasó, hogy miért viselünk ruhát, miért kell laknunk valahol? Azért, mert a Föld idegen hely számunkra? Vagy nagyon meleg van, vagy hideg van, vagy túl száraz az éghajlat, vagy túl nedves stb. Mint köztudott, az ember önmagában életképtelen, ha születése után az anyja elhagyná, hamarosan elpusztulna. Akkor is erre a sorsra jutna, ha meztelenül kellene élnie, nem rakhatna tüzet, nem húzhatná meg magát valamilyen barlangban, sátorban, lakban. Azonban nemcsak mi, emberek vagyunk idegenek, hanem a többi élőlény is. Erről a Földről nem való senki, se ember, se állat, se növény. Minden ide lett hozva, vagy itt lett alkotva.


Az emberiség 90%-a krónikus betegségekben szenved, gerincfájással küzdünk és a szülés is gyötrelmes, míg az állatoknál ezek nem találhatóak meg. Miért lehet ez?


Az idők folyamán azonban mindennek alkalmazkodnia kellett a környezetéhez, ez a folyamatos változás, fejlődés az evolúció. Mivel nem tiszta a genetikánk, hanem ember-hüllő keverék, ezért nagyon sokszor saját magunkkal is ellentétbe kerülünk. Például az agyunk is kétfelé van osztva, két féltekére. A két rész önállóan is képes elvégezni a tevékenységét. Ha az egyik féltekét valamilyen sérülés éri, a másik képes átvenni a szerepét. Azonban a két félteke között sincs béke, megy a harc az agyban, hogy melyik rész domináljon, melyik legyen az erősebb. Sajnos nincs béke még a testünkben sem. Ez a világegyetemben nagyon ritka jelenség, talán nincs is még egy ilyen alkotás — mint az ember — az egész univerzumban. Ha úgy vesszük, különlegesek vagyunk. Ezért is érdeklődnek olyan sokan irántunk az idegen lények közül



A hüllő származásra utal az ember születési folyamatának kezdete. Amikor az embrió az anya méhében fejlődni kezd, 2-3 hetes korára még nincs neme. Beindul a szikkeringés, amely a vérkeringés elődje. Elindul az arc fejlődése, a fej két oldalán kopoltyúív alakul ki, majd a farok rész is kifejlődik. Ebben az állapotban az emberi magzat még hüllőre emlékeztet. Ez nyilván nem véletlen, mivel az alap DNS a hüllőktől származik. A tudomány ezt azzal próbálja magyarázni, hogy az embrió végigmegy a törzsfejlődés valamennyi szakaszán. Ez nem így van! A fejlődés kezdetén hüllő alakot ölt, majd fokozatosan emberi vonások, szervek kezdenek kialakulni.



Úgy tűnik számomra, hogy egy magasan fejlett hüllő faj genetikai módosításai lennénk, akik nem innen származnak. Mit gondolsz?



2015. ápr. 21. 18:50
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
70%

Maga az élet nem biztos, hogy a Földön alakult ki. De az ember az egészen biztosan az itteni evolúció eredménye.


A fenti agymenésből nekem csak az nem tiszta, hogy miért pont hüllőszerűek ezek a bizonyos lények, amikor a hüllő is a földi evolúció eredménye mellesleg.

2017. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Itt az ezoban ez a tuti? Kiemeltté tenni egy több éves kérdést?
2018. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
43%

"Az ember nem a Földről származiki? Fejelett hüllőszerű idegenek manipulálták a DNS-ünket?"

Így van.


A fogyatékosoknak ezeket hiába írod le, ők elvannak a saját kis szürke világukban, ezeket nem fogják soha felfogni, sem megérteni.

2018. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
0%

A te világod attól színesebb, hogy fejlett, hüllőszerű lényeg birizgálták a DNS-ed?


Akkor inkább maradok a szürkében.

2018. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Jimmy02 válasza:
60%

Ajánlom Zecharia Sitchin könyveit, a Sumér agyagtáblákat, és a Bibliát felhasználva, e 2-t összehasonlította, és más ókori forrásokkal is, és szinte mindegyik ugyanarról szól, csak más nyelven, más nevekkel, de ugyanazokról.

Az eredeti héber biblia számít, az még nem esett át semmi módosításon, fordításon.

Amúgy tele van erőszakkal és háborúval, a Biblia istene közel sem az a szerető isten, épp ellenkezőleg.

Sok idegent egyetlen istenbe sűrítették, ezek a történetek megtalálhatóak az agyagtáblákon is, sokkal részletesebben és hosszabban, ferdítés nélkül.

Az ember teremtésénél is többesszámban beszél a társaihoz( teremtsünk embert saját képünkre és hasonlatosságunkra.)

A 12. bolygó-t ajánlom a fenti szerzőtől, 1976-ban adta ki, az utolsót 2010-ben, amikor meghalt.

Mind igaznak bizonyult amit írt, végülis csak lefordította az ókori tudást, és összehasonlított.

Sumér agyagtáblák ezeket az idegeneket Anunnakiknak hívják(akik a mennyből leszálltak).

Sok bizonyítékot bemutatnak, a 12 bolygóból álló naprendszert is, 12 hónapból álló évet, 12 állatövi jegy, 12-es ókori pantheon (6 isten 6 istennő).

És a 7-es szám, a föld a 7.-dik bolygó ha kívülről jössz a naprendszerbe.

52x 7 napból hetek, 1 év. A kör 360 foka, ennek a bolygónak a keringési ideje, 3600 év, még nincs a naprendszerben, de már sokszor volt, Mars és Jupiter között, köze van a kisbolygó övhöz is, ami egy ütközés után került oda.

Az embert azért hozták létre hogy a dél afrikai aranybányákban robotoljon, saját dns-üket és homo erectusét használták fel, 2/3 és 1/3 arányban.

Az emberi dns 3%-a aktív csak, a többi részt szándékosan kikapcsolták.

És még az élettartamunk sem annyi amennyinek lennie kéne, alapból 800-900 évnek kellene lennie, ahogy a bibliában is írják sok helyen.

Egyszóval az ember és a civilizáció sem létezhetne ma.

Az erőszak és kapzsiság géneket is örököltük tőlük, többek közt, így a mai emberi viselkedésen sem kell meglepődnünk.

A múltat meg kell érteni a jelenhez, csak úgy lehet jobb a jövő is.

Amúgy nekem több könyv is megvan a fenti szerzőtől, valamelyik pdf-ben is.

A 12. bolygót így is le tudod tölteni.

Iskolában csak a butaságot és nagy semmit tanultuk az első civilizációkról.

2019. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
51%

Tessék ez tény! Ezeket a múmiákat Peruban találták. Ezek reptid pikkelyszerű bőrük van mint a hüllőknek de emlősök. Nem hamisítvány, nem kamu! DNS viszgálat volt, tudósok vizsgálták. Nem emberek a DNS vizsgálat megállapította!


https://www.youtube.com/watch?v=9bK3JHexjqQ


Ha megnézitek a koponyájukat Egyiptomban és máshol nagyon magas ugyan így nyújtott koponyájú emberek sírjai találhatóak. Ott van a Van Allen sugárzási öv, a sarkpontokon nyitott, bizonyos időszakokba! Ott át tudnak jutni részecskék amik a sarki fényt okozzák. A déli sarkon a leg nyitottabb. Ha úgy vesszük van lelkünk mind szellemi lény és az az élőlény. Az az öv emberekben, élőlényekben, műholdakban komoly kárt tesz. A sugárzási öv létezése tudományos tény! A reptid, nagy szemű, nagy fejű, múmiák több ezer évesek! Regressziós hipnózisban akik részt vettek, akik állítják hogy emlékeznek előző életükre. Tudományosabb értelemben egyesek beszélnek olyanról hogy az emberi testbe úgy jutaták őket. Ha azt vesszük hogy a test egy kiterjesztés, maga a benne lévő élőlényre ez igaz lehet. Egyik regressziós hipnózisban lévő személy beszél ilyesmiről. Az mondott ilyet „kövesd a sárgatéglás utat”, a sarki fénynek ilyen színe van amikor átjut a mágneses sarkon.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=Hhweir-TNFk


https://www.youtube.com/watch?v=mST_I--plv4


https://www.youtube.com/watch?v=a-APCgqF6LM


Utolsó videónál amit a rendező mondott „Nem értem miért vert meg engem isten 61 évesen hogy aztán egy kisbabaként ujjászülessek. ”


Történelmi feljegyzésekben rengeteg erről szóló dolog van. Ajánlom a 2006 os Júdás Evangéliuma dokumentumfilmet a témában. Egy reinkarnáció emlékei filmet. Akik állítólagosan földönkívüliekkel találkoztak (tudatörlés), testből való kilépés, telepatikus kommunikáció, túl sok a közös azokkal akik állítólag a túlvilágon jártak. Nem lepődnék meg hogy amiről írnak háttérhatalom. És a vezetőink között ha van reinkarnáció ne irányítanák ezek az energialények. Egyik katonai bázison katonák szellemszerű lényekről számoltak be egy UFO látogatásnál. Gépek irányítását tudják átvenni, emberek testi, agyi, gondolati működését befolyásolni. Pilóták elmondták hogy szinte tudták hogy mit fog a pilóta csinálni. Ha hülyén is hangzik ezeket olyanok mondják akik a hadseregben dolgoztak. A közzétételt megelőző nap 2010 es filmben erről bőven beszélnek.


Ezt érdemes megnézni


https://www.youtube.com/watch?v=y47sh_iXpik


Szintén tudományos tények! Rengeteg olyan tárgyat találtak szerte a világon régészek. Amiket a mai legmodernebb eszközökkel sem lehet elkészíteni!

2020. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, egész jól összedűtötted, bár én ebben nem hiszek. Ettől független, elméletnek jó.


Az emberi agyban a Hüllőagyat hiányoltam. De a többit szétszórva de hallottam...Mennyi ideje foglalkozol vele?


Én úgy vagyok vele az ember elég távol áll ma már a természettől. Szükséges a mozgás, mégis napi 8-12 órát állunk, vagy ülünk a melóban. ez terheli a testet és nem feltétlen megfelelő mondjuk a tartás, (nekem is rossz, nem vagyok szent). Ott a táplálkozás az ásványi anyagbevitel, valamint a folyadékbevitel, a levegő, és az alvási idő. stb. Mind mind a nagy egészségtudatos élet része.

Nem, az mondom hogy mindenki hadjon ott csapot papot, és menjünk a vadonba nagy valószínűséggel éhenpusztulni, nem. Hanem, hogy elöbb nézzük meg honnét indultunk és ha azokba is belelátni az idegen offenzívát ám legyen. de az utóbbi jó esetben 1-2 száz évre visszanézni, pl az iparosodástól az necces.

Tudom tudom sumérok, de náluk milyenek voltak az életkörülmények, betegségek, járványok, éhezés, stb.

Nem rosszindulatból, vagy bármi, én régebben belegondoltam, s talán hittem is benne egy kicsit. sőt hinni akartam. Végül erre jutottam.

Ettől független teszik, hogy így egybe látom.

2020. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

...

47 vagyok... most nézem mikori a kérdés

" én régebben belegondoltam, s talán hittem is benne egy kicsit. sőt hinni akartam. Végül erre jutottam."

Helyesbítek 2017-ben, két évvel a kérdés után gondoltam bele...

2020. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Nem a földről származik. Jött a meteor amin rajta volt a baktérium és az jött le a földre. Te meg itt gyíkemberekről beszélsz? VIRÁG ELVTÁRS
2020. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha szeretnéd tudni, miért élnek emberek ezen a bolygón, akkor olvasd el ezt a szövegrészt: [link]
2020. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!