Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mondanátok jó UFÓ-s történetek...

Mondanátok jó UFÓ-s történeteket, lehetőleg Csongrád megyéből?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 08:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mesélte, hogy egyszer arra ébredt, hogy 2 idegen lény állt az ágya mellett. Állítólag motszanni se tudott. Másra nem emlékszik és azóta is fél. Kb 15 éve történt ez az állítólagos eset, de máig is fél gyakran. Tudom, sokan nem hisznek ebben a dologban és sokan az alvási paralízishez kötik, ami szerintem egy elég gyenge magyarázat, mert a világ különböző részein élő, teljesen más emberek, hogy álmodhatnak ennyire hasonlókat?
2015. máj. 20. 08:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csongrádi vagyok tudok pár észlelést majd leírom.
2015. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi ha leírod majd. Érdekelne.
2015. máj. 20. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért utaznának intelligens földönkívüli lények több millió fényévet azért, hogy egy Csongrád megyei ágy szélénél álldogáljanak?
2015. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1:

Ez az eset egy éjjel történt(nem velem) a Tisza partján a Szegedi rakparton, éjfél körül járhatott mikor megláttak egy háromszög alakú nagy tárgyat a túloldalon lebegni.Pár percig nézték majd a "valami" elsuhant keleti irányba.


2:Egy nyári este sárga fénygömbök mentek át Szeged felett.Másnap pedig nagy vihar volt, emlékszem hogy mikor belecsaptak a villámok valamibe beremegett az egész föld.

Az vihar végeztével itt-ott elszórt foltokban zselé szerű anyagokat lehetett megfigyelni melyek a vízzel együtt teljesen felszáradtak, voltak gömbölyűek is és szétfolyó paca formájú zselé tócsák is, nem tűnt el nyomtalanul az egész, ugyanis én begyűjtöttem az anyagból egy keveset, kis lezárt kémcsövekben tárolom a laborban egy hűtőben eddig annyit sikerült róla kiderítenek hogy valami féle zselés anyag.



3: [link]



4: [link]


6: [link]


És tudom nem nagyon kapcsolódik az UFOk hoz de a Boszorkány-sziget állítólag el van átkozva és éjjelente furcsa hangokat, felvillanó fényeket lehet tapasztalni arra, egyesek ismeretlen eredtű lábnyomokról,lényekről is beszámolnak de ez szerintem megkérdőjelezhető.

2015. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és egyébként Szegeden gyakoriak a hasonló jelenségek
2015. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A.C.A.B ***** válasza:
77%
A szegedi paprika teszi. Olyan nagy híre van, hogy már az űrből is jönnek látogatni és kóstolni. Magyarország jobban teljesít!
2015. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
No meg az asztrálsíkról, elvégre állítólag kísértetek,démonok,és furcsa teremtmények bolyongnak a Boszorkány szigeti erdőben.
2015. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bestest ***** válasza:
Igen, kétszer voltam eddig Csográdban, nem tagadom. Sajnos a hajómat mindkétszer meglátták, de sebaj, mert úgysem hitt nekik senki.
2015. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az elég furcsa, hogy a rögzítőeszközök (fényképező) terjedésével sincs több észlelés. ez azrt van amit az mib-ban is elmondanak, hogy álcázóberendezéseket használunk mi ufók. csak akkor leszünk láthatóak ha ez a randszer elromlik kb 100 évente
2015. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!