Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan érkeznek a földönkívüliek?

Honnan érkeznek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Párhuzamos világok esetleg más bolygók lakói?

2015. jún. 27. 12:56
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen. Ezek nem menekültek, nem az életükért futnak, még be is vallják, hogy egy jobb/új élet reményében jönnek az EU ba, a segélyért mint az összes ci*ány. Hogy az N ufók vinnék el őket. Azok az N. (ennedik) dimenzióból jönnek.
2015. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
68%
És a reptiliánok vagy kik a nibiruról asszem. Nemtom h kell őket írni. Reptoidok. Akkor mégis tudom bocsi :D.
2015. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Már lusta voltam javítani, ezért inkábnb mégegy kömment megírásával jelzem, hogy előző komim első mondatában tévedtem.
2015. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Ezeket amúgy viccesnek szánjátok? Mert nem azok.
2015. jún. 27. 14:23
 15/50 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, miért, ti viccnek szánjátok az ilyes fajta kérdéseket hogy "tegnap kukázás közben leszállt mellém egy ufó, melyik faj lehetett, szkeptikuskák mit léptek"? Amúgyis, miért nem kérdezed valamelyik neves ufológusunkat, például diator-t vagy 404t?
2015. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
78%

Én pl a 3-at halál komolynak szántam, csak lehurrogtad. Van még egy szerény megjegyzésem -szintén halál komoly- hogy a halálunkig mindannyian földön kívüliek vagyunk, utána, mivel legalábbis a fizikai testünket befogadja az édes anyaföld, földön belüliek leszünk.

Érdekes kérdés még, hogy honnan érkezük a földre - földönkivülinek. A létesülés.

Erről van egy gyönyörű József Attila vers. "Április 11" Ajánlom, eddig az egyik legtöbb, legszebb amit e földönkivüliség kezdetéről a létesülésről találtam.

[link]


Gondolom, most már nem ér az ócska élcelődés vádja.

2015. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim válasza:
55%
Mert érkeznek ???
2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
73%
A Földön kívülről....
2015. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Törpicsek:

Azt a kérdést nem én írtam ki. Tehát nem igazán értem, hogy miért rajtam kéred számon. Ha van valami problémád vele, akkor címezd az észrevételeid a kérdezőjének.

Akiket meg felsoroltál, tudtommal ugyanúgy trollok, mint ti. Csak nekik jobban ment és "hihetőbben" csinálták. Ellentétben veletek.

Szóval ez megint csak nem válasz volt. De eddig talán a legértelmesebb hozzászólás.

2015. jún. 27. 14:38
 20/50 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, nem is azt írtam hogy ezeket a kérdéseket te teszed fel, hanem hogy mégis honnan kéne tudnunk, hogy az annunakik, reptoidok, krixkraxiak meg a többi ufonauták honnan érkeztek. Erről azokat kellene megkérdezni akik 2012 decembere előtt ijesztgettek mindenkit hogy jönnek a földönkívüliek és legyarmatosítanak minket, hiába írtuk hogy ez miért nem lehetséges, ők csak azért is hajtogatták a baromságaikat, nekünk könnyebb ha csak simán legyintünk és rátok hagyjuk...

De ha akarod még Pataky Attilát is megkérdezheted, őt heti rendszerességgel elviszik a földönkívüliek csak sajnos mindig visszahozzák

2015. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!