Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan érkeznek a földönkívüliek?

Honnan érkeznek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Párhuzamos világok esetleg más bolygók lakói?

2015. jún. 27. 12:56
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért lesznek az ilyen ufós kérdések elég hamar ilyen rohadt unalmasak? :ásít:
2015. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a téma, akkor aludj, vagy pedig kattints máshová!
2015. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
59%
Ezaz aluggyá mert különben elvisznek a gujmánok!
2015. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

# 29 Pedig te vagy az szerintem :D

Az előző felhasználóiddal nem volt kint a neved, de az írásaidról mindig megismerhetett bárki. A "kakamatyik és a gravitáció nem létezik" igen gyakran felbukkant nálad. Ja és mindig 50 valahágy % volt a válaszaid összesített hasznossága. Pedig sokkal magasabb %-ot érdemeltél volna


De ha tévedek, akkor bocsánat :/ Amúgy milyen blogot néztél te? :D

2015. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
71%

Nem én vagyok, de olvastam sok jópofaságot az illetőtől :D tőle van ez hogy a Föld üreges és belül laknak a kakamatyik :DDD és az a vicc hogy valaki ezt teljesen komolyan gondolja, mégcsak nem is poénból írja ki.

Volt ebből egyébként régen egy kamuhír, hogy szovjet tudósok lefúrtak a pokolig (a címe "Well to Hell" ha el akarod olvasni), és hogy a Sátán kijött a lyukon, de ebből egy szó sem igaz. Aztán majd nézd meg hányan ráraboltak azonnal. Félelmetes, milyen naiv emberek vannak.


Na hát olvastam a Züm Univerzum Wikit, a GYK Lényei Wikit is meg ezt a blogot:


[link]


Itt tényleg szerepelnek a krixkraxiak, poloskoidok meg a többiek is.

2015. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vannak hülyeségek, miért kell az egész témát annak tekinteni?
2015. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
48%
Magas hegyek között;hol a tenger bilikék;ott laknak ők a Zöldikék...na elég tudományos volt?!
2015. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező, értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet adni :)
2015. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
5%

Előző: és ez miért nem értelmes kérdés? Talán azért, mert nagyon kevesen tudnak rá normális választ adni? Esetleg nem lehetséges, hogy azoknak a "készülékében" van a hiba, akik kitérnek a válaszadás alól, és ahelyett, hogy a tudatlanságuk miatt hallgatnának, inkább a kérdezőt és a kérdést támadják, vagy pedig idétlenkednek?

Ez a kérdés ennek a témának az alapkérdése, és bár tudom, hogy az emberek nagy részének a téma nehézsége miatt már ebbe beletörik a bicskája, de nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy akik nem tudnak mit írni, inkább támadnak ahelyett, hogy hallgatnának.

2015. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
72%
#40 Fura, hogy olyan ember beszél tudatlanságról, aki azt hiszi, hogy érkeznek hozzánk földönkívüliek :)
2015. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!