Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan érkeznek a földönkívüliek?

Honnan érkeznek a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Párhuzamos világok esetleg más bolygók lakói?

2015. jún. 27. 12:56
1 2 3 4 5
 21/50 Viven kérdései ***** válasza:
A Földről
2015. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
59%
A Földön kívülről.
2015. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
45%

JÉZUS SZÍVE!

A kérdésedben a válasz :DD

2015. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
78%
# 11 Az annunakik a Nibiruról jöttek. A Szíriuszról a szíriusziak származnak.
2015. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
50%

látod én nem értek ehhez a témához, keverem-kavarom hogy melyik faj melyik bolygóról származik :)

Azt is olvastam itt hogy a Hold egy űrállomás, a reptoidok meg a lumbulábiak építették, meg hogy a Föld üreges, odalenn kakamatyik élnek és gravitáció nem létezik :D

2015. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

#Visszeres Törpicsek

Te ugye az a régi felhasználó vagy, aki a világvége előtt megígérte, hogy amennyiben az elmarad te folyamatosan a hívők orra alá fogod dörgölni az ehhez hasonló információt az idegenekről? :D

2015. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy akik nem tudnak erre a kérdésre válaszolni, azok mégis miért írnak ide? Akik meg viccet akarnak ebből csinálni, azoknak ott van a humor kategória!

Mielőtt válaszolok magára a kérdésre, leírom még azt is, hogy a "krixkraxi" és "lumbulábi" fajok nem léteznek, legalábbis én ilyenről nem tudok, de a nevük is eléggé elárulja őket, hogy valószínűleg a humor kategóriában lenne a helyük, meg annak is aki kitalálta ezeket.


Ami magát a kérdést illeti, mivel nagyon sokféle van, emiatt sokfelől is jöttek. Egy részük más naprendszerbeli bolygókról származik, akik most földi vagy földközeli és a Naprendszerünkben lévő más bázisokon tartózkodnak.

Aztán vannak olyanok, amelyek egykori ősi fejlett földi civilizációknak a leszármazottai, ők szintén itt tartózkodnak számunkra elérhetetlen helyeken, vagy pedig annak idején túlélőként más bolygókra tudtak menekülni, és néha visszalátogatnak ide a Földre.

Aztán vannak úgynevezett interdimenzionális lények is, akik más létsíkokon tartózkodnak, de ha akarnak, akkor meg tudnak jelenni itt a fizikai világban is, számunkra látható formában, sűrű anyagi testben. Nekik már nincsen szükségük járművekre, mert alapállapotukban egyfajta energialények. Még talán az előbbi csoportokban is vannak ilyen interdimenzionális lények. A "párhuzamos világ" elnevezés az véleményem szerint erre a csoportra helytálló, csak én az "interdimenzionális" és a "más létsikok" kifejezéseket szoktam használni ezekre az esetekre.

Az is igaz, hogy vannak földi eredetű, a titkos hatalmi elit által készített járművek is, amiket idegeneknek lehet nézni, de ez nem is véletlen, mert valószínűleg az ő technikájukat vették át a földiek, és titkos programokra használják ezeket.

2015. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

#27, nem én nem ő vagyok :) keresgéltem erről a 2012-es világvégéről ezt azt, és ráleltem ahogy itt 404, diator meg Szenthelyi Árpád prófétálnak arról hogy a krixkraxi, lumbulábi meg más egyéb fajok leinvázióznak minket. Egész konkrétan egy blogon olvastam 404ről meg ezekről. Ja és bejártam a mey.moy.su oldalát is, az vicces volt :D


"Mielőtt válaszolok magára a kérdésre, leírom még azt is, hogy a "krixkraxi" és "lumbulábi" fajok nem léteznek, legalábbis én ilyenről nem tudok, de a nevük is eléggé elárulja őket, hogy valószínűleg a humor kategóriában lenne a helyük, meg annak is aki kitalálta ezeket."


Miért, szürkék, szíriusziak meg poloskoidok tán léteznek? :DDD Ezekre is ugyanannyi a bizonyíték mint a krixkraxiakra, lumbulábiakra meg az annunakikra. Egyébként a jó részét ezeknek 404 és a társai találták ki 2012 előtt. A nevük meg lehet hogy hülyén hangzik de gondolj bele, ahhoz hogy leírjuk a külsejüket, minimum 9 végtag kellene és csak elmutogatni lehetne :D


Egyébként meg honnét kéne tudnunk nekünk, földi halandóknak, hogy a földönkívüliek honnét érkeztek? Ha léteznek is egyáltalán, akkor ezekről nyilván csak a kontaktok meg az ufológusok tudnak. Meg esetleg Pataky Attila (akit mindig elrabolnak és megsimogatják belül aztán sajna visszahozzák)

2015. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólás igen sértő volt, a lumbulábi és a krixkraxi fajok az ilyen hozzáállás miatt fognak minket kiirtani...még szerencse h nem keverte bele a guargumikat vagy a poloskoidokat mert akkor lessz nekünk nemulass!
2015. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Bocs az előző előtti...
2015. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!