Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mijen tárgy lehettet ez...

Mijen tárgy lehettet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap este kintt ültünk a verandánál és néztük a csilagokat amikor meglátunk egy ilyen fényt ami ment keletről észak felé nem villogott csak ment egyenesen megállt és hírtelen egy kisseb villanás után eltünt.

Kérlek ne nevessetek ki hanem adjatok normális válasszt, it a faluban akinek meséltem mindenki csak legyintett és mondta hogy káprázot a szemem, pedig a férlyem is látta a esetet, neki meg aztat mondták hogy nem szabadna anyit inia mi lehetet ez utánanéztem az interneten szerintem egy repülő csészealj volt mongyuk nem látam tisztán az alakját csak hogy egy fénypont volt edig nem hitdem az ijenekben de most valamiért kicsit felcsígázot az eset szerintetek mi volt lehet nem földi dolog?



#látás #csészealjt
2015. júl. 8. 18:17
1 2 3
 1/25 Thunderstruck válasza:
54%
Valószínűleg egy katódsugárcsöves műholdtápegység volt csak. Nem kell félned! A Férlyed viszont ne igyon annyit! :)
2015. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
villamos
2015. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
milyen inkább!
2015. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
A Mikulás volt az, és azért tűnt el olyan hirtelen, mert lelőtte a szlovák légvédelem.
2015. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ufó
2015. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy Helyesírási kéziszótár volt :D

Marsról szokták küldeni :)

2015. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Azonosítatlan repülő tárgy.
2015. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű műhold.Ha minden este kémész bámúlni a csillagot egynap akár többet ilyen hasonlt látsz.Ezek mind műholdak.
2015. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

Üdvözletem!

Ez bizony egy Anurián kereskedelmi hajó lehetett.

Az Anuriánok(Békaemberek,Anoridok) kereskednek az emberekkel, és most gondolhatjátok:Hogy nem vesszük akkor őket észre?

Azért nem vesszük észre őket mivel alakváltva teszik ezt, főleg szeszes italokat visznek innen anyabolygójukra mivel nem képesek előállítani azt(nem ismerik a technikáját:( csóri Anuriánok).Egyébként pedig békések, szövetségben állnak a plejádiakkal.

2015. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönőm mindenkinek aki nórmális válaszokat irt

utolsó te értesz ehez kicsit kisegitesz mert elkezdet érdekellni a téma teszek fel pár kérdést ha idöd engedi és van kedved felvilágosítani akor várom a válaszod.


előrre is köszönöm

Magdolna

2015. júl. 9. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!