Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Újra megcsapolta a Nap energiá...

Újra megcsapolta a Nap energiáját egy gömb alakú objektum. Ez az interdiemnzionális idegenek létét erősíti meg?

Figyelt kérdés

Bizonyára emlékeztek, amikor pár éve a NASA felvételeken amit a Napról készített, hatalmas tárgy látszott amint közeledik a Naphoz és energiát csapol tőle. Úgy tűnik a jelenség ismétlődik. Ez az ismétlődés egyértelműen kizárja a véletlent, azaz tudatos tevékenységről van szó !


Egy idegen életforma a Napból mint hatalmas energiakibocsátó égitestből csapolja ki az energiát. Ehhez mit szólsz? [link]


Azért interdimenzionálisok, mert ebben a rezgési síkban a Nap hatalmas melege megolvasztana egy anyagi objektumot, azonban ha interdimenzionális, már nem.


2015. júl. 13. 21:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
17%
Con Troll, ez most teljesen olyan, mintha magadról írtál volna! Az érvek meg úgy leperegnek rólad, mint a falra hányt borsó. Nincs is értelme az érveknek veled kapcsolatban, mint ahogyan neked sincsen itt semmi keresnivalód, csak rombolni jársz fel ide állandóan!
2015. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Melyik érvre gondolsz? Tudod amit alá is tudsz támasztani bizonyítékkal. Ez ugyanis egy nagyon fontos része a tényeknek, amit eddig figyelmen kívül hagytál. Csak böfögsz itt nekem. :D Hülyeséget rombolni pedig erény, akkor is ha neked ez nem tetszik.
2015. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
8%
Ki vagy te itt, hogy megmondod, hogy mi a hülyeség, és mi nem az?! Mert a hülye materialista agyaddal megállapítod?! Te "böfögsz" itt állandóan összevissza, nem én! Akinek semmi sem bizonyíték, annak meg mi értelme bizonyítani?! A tényeket pont hogy te nem veszed figyelembe! A saját házadat rombold, ne ezt a kategóriát!
2015. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nézz utána a bizonyíték, érv és tények jelentésének. Rendes szótárban, ne valami ezoszarban. Próbáld megérteni. Kezd elölről a gondolkozást. És főleg ne idegeskedj árt a szépségednek...
2015. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Azon gondolkoztam, hogy te leszel az akit tűzoltónak neveznek a fórumon. Igazán vállalhatnád magadat névvel is, sokkal perszonálisabb lenne a hőbörgésed ha lenne hozzájuk egy név is csatolva. Gondold meg. :)
2015. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
17%
Neked kellene utánanézni, nem nekem!
2015. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24%
Hát, nekem is lenne elképzelésem, hogy rád itt milyen felhasználói nevek illenének, ha már nem bírod ki anélkül, hogy itt rontod a levegőt!
2015. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ne gyerekeskedj. Persze lehet hogy gyerek vagy... A lényeg hogy ezzel a hozzáállással amit mutatsz még vitatkozni sem érdemes, ez így csak szemetelés e kérdésnél. Nem mintha a kérdés maga nem volna szemét... de így nem éri meg a rá fordított időt. Ha vitatkozni próbálsz, próbáld jobban.
2015. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
24%
Most megint mintha magadról írtál volna! De végre, ez volt az egyetlen értelmes gondolatod, hogy "nem éri meg itt vitatkozni". Hát, ilyen magadfajtákkal persze, hogy nincsen értelme!
2015. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ok, akkor én abba is hagyom, ez a ki ír utoljára rá a másikra nem az én színvonalam, ennél többet vártam volna tőled. Legalább írnál valamit amire válaszolni lehetne...


A tűzoltó elnevezés nem az én elképzelésem, mástól hallottam. Mondjuk találó, amilyen hévvel itt hordod a vizet! :D Legalább élveznéd, de még az sem, görcsölsz itt. Én legalább jól szórakozom.


Szóval rontom itt a levegőt. Ez tetszik! A Levegőrontó elég jó név lenne! Kár hogy nem lehet nevet változtatni. De mondjuk a chemtrail-sérültek úgy is félreértenék...

2015. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!