Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a Szenthelyi Árpád tényleg...

Ez a Szenthelyi Árpád tényleg egy hivatalos UFO kutató?

Figyelt kérdés
Egy csomó reptoidos meg egyéb űrlényes kérdésnél láttam hogy az ő tudása alapján válaszoltatok ezekről..... ő tényleg egy hivatalos UFO kutató vagy csak kitalálta ezt az egészet?
2015. aug. 10. 13:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A magam részéről azért nyomtam pirosat, mert nem a kérdésre adott választ írtál. Soha nem nézem a nevet.
2015. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A 19-es válaszomról beszélek, ami a reagálás volt a 18-as válaszodra. Hacsak nem arra gondolsz hogy Te megteheted hogy nem a kérdésre válaszolsz én meg nem. :) De azt gondolom hogy a 10-es hozzászólásomra gondolsz, az rendben van, bár általában értékelni szokták a humort, az ide járok egy része a humor kategória helyett látogat ide. Az ezotéria kategória ugyanis sokkal viccesebb. :)
2015. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem volt igazán kutató, hanem egy UFÓ-vadász, ha nevezhetjük így. 2012-ben amikor a reptoidok összetrombitálták a lumbulábiakat, krixkraxiakat, guargumikat, meg a poloskoidokat is, hogy megtámadják a Földet, ő vállalta hogy speciális komandót képez ki emberekből és megvédi velük Magyarországot ha támadnának. Neki nem voltak földönkívüli kapcsolatai, az 404 feladata volt hogy szóljon a plejádoknak meg az annunakiknak (akik köztudott hogy a saját ürülékükkel javították fel az emberi DNS-t) hogy védjék meg őket.


A kéken villogó kristályok jelzik az inváziós hajó landolási helyét! Ha hazaviszed akkor hozzád repül be az űrhajó és téged gyarmatosítanak le!

2015. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!