Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a Szenthelyi Árpád tényleg...

Ez a Szenthelyi Árpád tényleg egy hivatalos UFO kutató?

Figyelt kérdés
Egy csomó reptoidos meg egyéb űrlényes kérdésnél láttam hogy az ő tudása alapján válaszoltatok ezekről..... ő tényleg egy hivatalos UFO kutató vagy csak kitalálta ezt az egészet?
2015. aug. 10. 13:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Con Troll: a 3. és a 4. állításodra gondoltam.....
2015. aug. 11. 21:51
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Tudja ő ezt nagyon jól, hogy arra gondoltál, csak megint itt szórakozik.
2015. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Nagyszerű! Nullára le lett pontozva egy tényállításom, de semmi cáfolat. Nem is lehet, mert amit írtam az valóság.

Nincs, nem létezik a földgolyón hivatalos ufókutató egy darab sem.

De kész vagyok kalapot emelni annak, aki egyetlen főiskolát, egyetemet, kutatóközpontot megnevez nekem, a szakmai jegyzékben megmutatja, vagy bármiféle hivatalos forrást mutat arra, hogy van ilyen.

2015. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Balszerencsés 13-as, ez itt az ezotéria ahol se a humort se a tudást nem díjazzák a tudatlanságukban sértődött emberek. Ha ide jársz szokj hozzá a lepontozáshoz, cserébe jókat lehet röhögni, olyan mint a vicc kategória csak komolyan gondolják. :)
2015. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
15-ös: kb :D mondjuk az idegen civilizáció szerintem létezik, csak nem olyan ahogy elképzeljük.... de az ezotéria az egyenlő a komolyan gondolt viccel... és ezt hiába írom minden kérdéshez, naív emberek mindig is vannak voltak lesznek.....
2015. aug. 11. 22:45
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Con Troll, hát én személy szerint a te humorodat azt biztos, hogy nem díjazom, meg egyáltalán semmit sem, amiket ide firkálsz, és még enyhén fogalmaztam!
2015. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező: :)


16-os, nem is neked írom. XD

2015. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztelem Isten ész nélkül született teremtményeit, de egy OKJ nem ezotéria.

Van szellem, nincs szellem? Ezen lehet vitatkozni értelmesen, hülyén akárhogyan. De ami tény, az tény. Márpedig ufókutató munkakör nincs.

Ez az Árpika sincs, vagy jól rejtőzik, legalábbis a google elöl, mert mindösszesen néhány kérdést dob erről az oldalról, semmi mást.

2015. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
Szenthelyi Árpád régi tag volt itt akinek a neve még néha felmerül a fórumon, hasonlóan a 404 vagy diator nevű régen ide írókhoz. Sajnos egyikük írásához se volt még szerencsém, de láthatóan nagy hatást tettek az ezotéria kategóriára. :)
2015. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10%

Mikor látom hogy egy semleges hozzászólásom van lepontozva, mindig jót röhögök azon hogy vannak olyan szerencsétlenek akik annyira utálnak amiért szembesítem őket saját hülyeségükkel, hogy minden lehetőséget megragadnak hogy lepontozzanak.


Minden ilyen lepontozás győzelem számomra, mert saját tehetetlenségükről tesznek bizonyságot. :D :D

2015. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!