Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te jó Isten! A Marson ezeket...

Te jó Isten! A Marson ezeket rejti el előlünk a NASA. Egy hacker felfedte a videókat. Hogyan gondólkodsz ezek után a Marsról?

Figyelt kérdés

mi van akkor ha már több ezer éve lakott a Mars, csak mi előlünk van elrejtve az igazság?


Egy lelkes amatőr hacker megmutatja, hogy mit is rejt a cenzúra. Ugyanis erre nem gondoltak a NASA-nál, hogy ezt el is kellet vonla rejteniük. Vélhetően azért nem jutott ilyen az eszükbe, mert ki gondolta volna, hogy valaki az egész Mars átvizsgálására nem sajnál közel egy évet az életéből, hogy megtalálja az összes elrejtett objektumot.

[link]



#idegen #Mars #marsarc
2015. aug. 27. 14:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Te mindent elhiszel, amit a neten találsz?
2015. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%

Te Jo isten!!!

Azt hallotam a neten hogy a Magyarok igazabols savanyu uborkoid lenyek csak kitoroltek az agyunkat es a rajtunk levo bor csak egy szep alca!!!!"! Te jo eg!!!!!

2015. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
84%
gondólkodsz... Én már itt eldöntöttem, hogy hülyeség az egész, végig se olvastam.
2015. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
2015. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
50%
Én már jártam a Marson, de visszatoloncoltak mert nem volt érvényes vizumom. Az igazság az, hogy nem a NASA rejti el előlünk a marsi civilizációt, hanem a marsi emberek. A NASA már eleve retusált képet kap, mert a marsi emberek meghackelik a szondákat, műholdakat. :D:D
2015. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
Barangolj már néha a Google térképen is. Ugyanilyeneket fogsz látni, de ha gondolod csinálok róla egy videót, amiben leírom, hogy 5 éve ezzel foglalkozom, és most megtaláltam az Orbán által elrejtett rúnákat, amikkel birkává varázsolja az embereket.
2015. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

ez a NASA ez a NASA, de csúnya titkolódzó!

De a gyakorizók előtt nincs titok!

2015. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%
12. Ez szep volt:D
2015. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

Még hány év kell neked, hogy minimális szinten megtanulj magyarul írni? Kivétel nélkül mindig hosszú óval írod a gondolkodsz szót.


Egyébként marhaság ez az egész. A hacker jelentését sem ismered. Profi képfeldolgozó vagyok, oktatom is ezt a szakmát. Ez a kiélesítés dolog viccnek is gyenge.

2015. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

A NASAról mondtak már mindent, hgoy hazudik, a holdra szállás is kamu volt, felvették egy stúdióban. NAgy baromság, komoly intézet amely a költségvetés függvényében kutatja a világűrt, és ehhez nincs köze az ezotériának. Ez tudomány!!



Nem is értem hogy ez az oldal is miért pazarolja az időt ilyen hülye témák indítására. Nem értem.

2015. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!