Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A komolytalan, bolond vagy...

A komolytalan, bolond vagy kókler "UFOlógusok" miért érdekesek a nagyközönség számára, míg a rendes tudósokból és katonákból lett UFOlógusok meg érdektelenek?

Figyelt kérdés
Ha témaindítóként J. Allen Hynek, Jacques F. Vallée, Don Crosbie Donderi, Knoll Gyula, Kositzky Attila stb... nevét vetik fel, nemigen érkezik reagálás a témára, vagy ha igen, akkor 2 hozzászólásnál több nem érkezik, azok közül egyik biztosan elszórakozza a témát, ellenben 404 / Szenthelyi Árpád / Alaje / David Icke / Molnár F. Árpád / Pataki Attila neveit említve a dolgot oldalakon keresztül tárgyalják.
2015. aug. 30. 16:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
74%
Ismered a mondást, "kenyeret és cirkuszt", a nép megelégszik a fecsegő felszínnel is. Azonkívül 404, diator, Szenthelyi Árpád meg Pataki Attila rendszeresen a nagyérdemű előtt csináltak magukból bohócot, főleg 2012 előtt, nem kell meglepődni ha most röhögnek rajtuk. Arról nem is szólva hogy 404, diator, meg Szenthelyi Árpád itt a Gyakorin kezdték az igehirdetést arról hogy majd 2012-ben jól megmutassák [sic] nekünk, mert jönnek a reptoidok, a lumbulábiak, a krixkraxiak meg a guargumik és majd jól legyarmatosítanak minket, evidens tehát hogy az itteni törzsközönség őket emeli ki elsősorban, meg a "hitelességüket".
2015. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. A hülyeségekre vevőbbek az emberek.
2015. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%
Mert a komolytalanok viccesek és legalább lehet rajtuk röhögni, a többi ufológus se ér egy fillért se, de még csak nem is viccesek.
2015. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Duenna ***** válasza:
12%
Kérdező! Úgy látom, te sem tudsz különbséget tenni köztük! Hogyan mered egy lapon említeni David Icke-ot Molnár F. Árpád-dal? A kettő ég és föld! Mellesleg Pataki Attila nem bohóc, minek tenné ki magát ennek, ha nem lenne igaz az, amit elmondott magáról?
2015. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
56%
Duenna: David Icke csak egy áltudós, aki pénzért hülyíti az embereket, és még valójában saját maga sem tudja, hogy mit beszél.
2015. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Duenna ***** válasza:
23%

5-ös SaturnBoy!

Én David Icke-nek minden videóját és könyvét olvastam! Sehol nem mond hülyeségeket, legfeljebb te nem érted! Az meg ugye más lapra tartozik.

2015. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
56%
"Mellesleg Pataki Attila nem bohóc, minek tenné ki magát ennek, ha nem lenne igaz az, amit elmondott magáról?" Na, ez fájt. Ara esetleg még nem gondoltál, hogy ki akarja parodizálni ezt az egészet vagy vmi? Meg ahogy elnézem a legtöbb válaszodat, Duenna te a létező legnagyobb barom összeesküvés elmélet szarságokat is elhiszed, látom téged nagyon könnyű beetetni az ilyen dolgokkal....
2015. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
75%

"5-ös SaturnBoy!

Én David Icke-nek minden videóját és könyvét olvastam! Sehol nem mond hülyeségeket, legfeljebb te nem érted! Az meg ugye más lapra tartozik." nagyon is értem én, te nem érted, hogy mi a célja ezzel az egésszel. Neked fogalmad sincs arról, hogy mennyi áltudós létezik, aki a lehető legnagyobb baromságot is megcsinálja rengeteg moneyért. És mielőtt azzal jössz nekem, hogy akkor szerinted miért tart David Icke előadást emberek ezrei előtt arénákban a válaszom rá: ha vkinek fő a pénz nem számít, mekkora hülyét csinál magából....

2015. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Duenna ***** válasza:
15%

SaturnBoy!

Semmit nem értesz abból a világból, ami téged körülvesz! Csak ezért nézem el neked, hogy ennyire buta vagy mindenhez!

2015. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Alaje és 404 munkásságáról mi a véleményetek ? És a felsorolt komoly tudósokéról meg katonatisztekéről ?
2015. aug. 30. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!