Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tömeges UFO észlelés Dél-Kalif...

Tömeges UFO észlelés Dél-Kaliforniában. A hadsereg tagad. Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Az állam déli csücskétől San Franciscóig kaliforniaiak százai számoltak be az éjszakai égen átsuhanó rejtélyes fényjelenségről az elmúlt napokban.


A hadsereg tagad és egy fedősztorival állt elő, Több UFO kutató számára azonban valószínű, hogy ismét csak egy fedősztorival van dolgunk, hogy a jelenség igazi mivoltát eltitkolják.


[link]


2015. nov. 12. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is gyanús a dolog. Főleg ez a fedősztori miatt. Hol van a lábas?
2015. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Az igazság valószínű az lehet hogy továbbra sem akarják nyilvánosságra hozni ezeket a titokban üzemeltetett korongrepülőket. Valószínű az energiaforrása miatt, mert ha megtudnák hogy úgy is lehet energiához jutni akkor hamarosan senki sem venné pénzért az energiát.

Vagy ezeken az eléggé eredetinek tűnő fényképeken nem az egykori nácik korongrepülői láthatók?

[link]

[link]

[link]


Persze jó lenne tudni a teljes igazságot, hisz ezek is csak fényképek.

2015. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
# 2/2 Én is erre gondóltam !
2015. nov. 12. 23:59
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Én nem bannam ha végre felhagynának a titkolózással... Ha nem ufo dolog, akkor is, jó lenne ha elmagyaraznak h miket művelnek.
2015. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom a hadsereg tesztelt vmi új gépet ami képes egyszerre több ezer embert is legyilkolni, és kapóra jön nekik a titkolózás, hogy a sok marha aztgondolja ezáltal hogy jönnek az űrlények.
2015. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Te kérdező! Évek óta állandó ismertetőjeled a rossz helyesírás. A gondol még mindig nem gondól! Az ufóészlelést, ufókutatást is így kell írni. Furcsa, hogy te, a szakértő ezt nem tudod.

Amióta állam létezik a világon, soha nem kötötte az orrára az embereknek az igazságot. Nem csak misztikus, vagy misztikusnak tűnő dolgokban, hanem semmiben.

Vannak dolgok, amelyeket tényleg nem lehet, nem is szabad közkincsé tenni.

Akár honvédelemről, akár hódítási szándékról legyen szó, milyen titok az, amelyet megosztanak az emberekkel?

Emlékez arra a poénra, amit a balkán-háborúban sütöttek el déli szomszédaink: „Bocs, nem tudtuk, hogy nem látható!” Az amcsi lopakodó lelövésekor volt ez.

Mégis hogyan gondolod a katonai fejlesztéseket, ha nem titkosan?

2015. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen történetek nekem valahogyan sehogyan sem stimmelnek, egyik oldalról nézve sem. Ha mondjuk valami titkolnivaló van, egy titkos katonai fejlesztés, akkor simán rámondhatnák azt az illetékes vezetők, hogy ez valóban egy ufo a szónak a szoros értelmében véve, tehát azonosítatlan tárgy, amihez nekik semmi közük nincsen, és így elterelhetnék a figyelmet. Ez lenne talán a legbiztosabb módszer.

De ezek a hivatalos személyek nem ezt teszik, hanem a sok évtizedes módszert követve tagadják, hogy azonosítatlan tárgy lenne. Inkább azt mondják, hogy ilyen meg olyan titkos fejlesztésnek a tesztje zajlott. Na de kérdezem én: ha ez tényleg valami titkos dolog, akkor miért kell feltűnő helyen, több millió ember szeme láttára csinálni?

Ha már ilyen fénnyel jár, akkor az a minimum, hogy lakatlan helyre viszik a tesztet, van belőle bőven az USA-ban. Elvileg más ország titkos fejlesztése is lehetne, de akkor meg az a kérdés, hogy mit keres az USA légterében, ráadásul ilyen feltűnően?

Szóval, ez az egész minden oldalról nézve sántít, amiből az következik, hogy valamit vagy valamiket nagyon szeretnének eltitkolni továbbra is, ahogyan hosszú évtizedek óra ezt teszik minden valószínűség szerint, de ez nem működik tökéletesen.

2015. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, hogy mi értelme lenne magát kivilágítania egy földönkívüli űrhajónak is.


És mi az, hogy UFO kutató??? Ez csak egy álszakma, áltudomány öntettel!

2016. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csatrad ***** válasza:
Az egész hir kamu. Global chaten rakerdeztem a helyi lakosoknal es semmi ilyesmirol nem hallottak.
2016. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy megérem a napot, hogy a 444-nek értelmesebb kommentelő közössége lesz, mint a gyik-nek..
2016. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!