Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez bizonyíték lenne a földön...

Ez bizonyíték lenne a földön kívüli élet létezésére?

Figyelt kérdés

Számtalanszor hallottuk nagyhatalmakat, befolyásos embereket, országok elnökeit nyilatkozni, mikor megkérdezték őket: léteznek-e ufo-k? Látogatnak minket?


Na és kivétel nélkül mi a válaszuk?

"Ez titkos."


Nos, véleményem szerint, ha nem lenne tudomásukban semmi, a földön kívüli életre utaló dolog, simán lelkiismeret furdalás mondhatnák: "Nincs". De nem ezt mondják, hanem hogy TITKOS. Ha nincs semmi, amiről tudnunk kéne, miért titkolóznak ennyit? Ez senkinek nem gyanús egy kicsit sem?



2016. jan. 12. 03:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Én nem nagyon hallottam még hogy azt mondják, hogy titkos.

Esetleg az ufó aktákra szokták, de ott szerintem katonai titoktartásról van szó.

Az meg így elég necces, mert ugye az, hogy látsz valamit az égen nem biztos, hogy földönkívülit jelent.

2016. jan. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Linkelj már pár videót mert én egyet se találtam amiben ezt mondja bármelyik nagykutya is.
2016. jan. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Na jó, a gyengébbek kedvéért pár példa:


Először is itt van például Obama, a videóban is folyton kerülő válaszokat ad a feltett kérdésre, de mikor már nem tud semmi poénos kitéréssel előrukkolni kijelenti 1:22-nél: "Nem mondhatok semmit".

https://www.youtube.com/watch?v=sn4PQzq0mqw


Dmitrij Anatoljevics Medvegyev orosz jogász, üzletember, politikus, 2008. május 7. és 2012. május 7. között Oroszország elnöke. A videóban szintén nem ad konkrét választ a kérdésre, miszerint "a bolygónkat látogatják idegenek?", helyette "Top Secret" feliratú dokumentumokról beszél, amiben idézem "minden megtalálható a bolygónkat látogató idegenekről" (0:42-nél). Ha semmiféle idegen nem látogat minket sehonnan, akkor mégis minek tartanak ilyen dokumentumokat? Csak üres lapok vannak bennük? Akkor minek titkolják így?

https://www.youtube.com/watch?v=SbyG6FO02JU

(Szintén a gyengébbek kedvéért: a videóban említett "Men in black" c. orosz dokumentumfilm NEM egyenlő a Will Smith-féle filmmel, amit a videőban említ itt megtekinthető: https://www.youtube.com/watch?v=kR014_jY7po )


És végül, de nem utolsó sorban, Kanada volt védelmi miniszterének leleplező beszéde az ufókról közmeghallgatáson:

https://www.youtube.com/watch?v=98sM14521sk&list=PLScqqTPPmc..

Ha ez nem elég egyértelmű, akkor nem tudom, mi az.

2016. jan. 12. 07:11
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert ha azt mondják, hogy "nincs", akkor azt elhiszitek, ugye? :D
2016. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre. De érdekes módon, sosem tagadják, csak annyit mondanak, ez titkos, nem mondhatnak semmit. Mondjuk tudom h vannak olyanok, akik akkor sem hinnék/ismernék el a földönmívüliek létezését, ha az orruk előtt szállna le egy, rögtön belemagyaràznának valamit. Az nagyon megy nekik.
2016. jan. 12. 08:51
 6/18 Spilerke ***** válasza:
71%
Egyik sem mondta konkrétan, hogy titkos, amikor megkérdezték őket, hogy léteznek földönkívüliek. De az sem bizonyíték, ha azt mondják, hogy "titkos" Az sem bizonyíték, amikor nem tudnak rendesen válaszolni, mert olyan nevetséges a kérdés, de reklámfogásból is reagálhatnak így. Sok miniszter és politikus médiaszereplő. Ha engem megkérdezel, hogy "léteznek-e földönkívüliek?" Én természetesen igennel válaszolok, de nem a Földön, itt földlakók élnek, és ezek a politikusok, miniszterek nagy fejesek nem az őszinteségről híresek. Ha valami tényleg ilyen szupertitkos még a gyanú árnyékát is próbálnák elsimítani. Hazudni pedig lehozudják neked még a csillagokat is az égről. És gondolom észre veszem, ha szembejön velem egy földönkívüli. Nem hiszem, hogy köztünk élnek, de valahol biztos élnek az univerzum másik szegletén.
2016. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Egy politikus kijelentése nem bizonyít semmit, sem erre, sem arra.
2016. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Spilerke ***** válasza:
#7 Pontosan, ők csak pár pénzéhes szerencsétlen.
2016. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Nos! Ha most azt írom ide ki, hogy miért mondják a nagyhatalmak (sic!) nem szeretik a téliszalámit, de miért?, akkor azt te hogyan cáfolnád vagy erősítenéd meg?


kijelentesz valamit, amit be kellene kajolnunk, mint a szalámit. De amit írsz, khm…, udvarias ember vagyok, ezért csak azt írom, tévedés.


Senki nem tagadta, tagadja, hogy léteznek haditechnikai fejlesztések, s köztük titkosak is. Soha nem volt divat mások orrára kötni, hogy mi is ez. Szerintem a parittya feltalálást sem tették közismertté a maga korában.


Másik tény, hogy ismereteink szerint a világ végtelen, s elvi esély van arra, hogy máshol is kialakulhatott élet.

Az már erősen kétséges, hogy velünk azonos időben, közel azonos fejlettségi szinten, s elérhető távolságban.


Az meg bizonyos, hogy nem szaladgálnak közöttük sem szürkék, sem lilák, sem zöldek. Ez 100%. Tudom, le leszek pontozva, de a tényeken ez nem változtat semmit.

2016. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Én is inkább olyanra gondolnék, mint amit az 1. írt. Nem azért nem akarnak róla beszélni, mert földön kívüliek vannak, hanem azért, mert ezek katonai titoktartás alá esnek, pl. új katonai repülők, kísérletek, titkos gyakorlatok, új eszközök. Akármi.

Ezt néha érzékelik a szemfüles emberek és ufónak hiszik.

Ha lennének földönkívüliek, akkor miért nem érkeztek volna el hozzánk hétköznapi emberekhez? Miért csak titkosan érkeznének? Vagy úgy, hogy el lehessen titkolni?

2016. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!