Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez bizonyíték lenne a földön...

Ez bizonyíték lenne a földön kívüli élet létezésére?

Figyelt kérdés

Számtalanszor hallottuk nagyhatalmakat, befolyásos embereket, országok elnökeit nyilatkozni, mikor megkérdezték őket: léteznek-e ufo-k? Látogatnak minket?


Na és kivétel nélkül mi a válaszuk?

"Ez titkos."


Nos, véleményem szerint, ha nem lenne tudomásukban semmi, a földön kívüli életre utaló dolog, simán lelkiismeret furdalás mondhatnák: "Nincs". De nem ezt mondják, hanem hogy TITKOS. Ha nincs semmi, amiről tudnunk kéne, miért titkolóznak ennyit? Ez senkinek nem gyanús egy kicsit sem?



2016. jan. 12. 03:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Ugye csak a madarak tudnak repülni. Most hajtogattam egy papírrapülőt, eldobtam és repül. Szerintem madár.
2016. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

Ez nagyon jó kérdés, és szerintem is elég egyértelműen látszik, hogy bizony nagyon sok titkolnivalójuk van minden valószínűség szerint. De nemcsak földönkívüliekkel kapcsolatos titkolnivalókról van szó. Ez a téma nagyon össze van gubancolódva, és látszik a hozzászólásokból, hogy mindenki a saját hite szerint válaszol a kérdésre.


Én úgy gondolom, hogy egy ilyen megosztó témában a politikusoknak és más befolyásos embereknek bizonyos muszáj őszintén beszélniük, vagy pedig hallgatni, és annyit mondani, hogy "nem mondhatnak semmit". Ha nem lenne semmi titkolnivalójuk, akkor nyilván azt mondanák, hogy nem, nincsenek, illetve nem látogatnak mindet. De ha meg muszáj eltitkolniuk, akkor is ugyanezt kellene mondaniuk. Ehelyett egyesek egyenesen az ellenkezőjét állítják, és beismerő vallomást tesznek, vagy pedig gyanúsan hallgatnak, illetve azt mondják, hogy nem válaszolhatnak.


Kérdezem én: miért csinálná ezt bármelyik politikus és befolyásos személy, hiszen nem az lenne a dolguk, hogy tagadjanak mindkét esetben, amiket fentebb felvázoltam?

Nekik már van elég pénzük meg hírnevük, nem hiszem, hogy azzal manipulálnák a közvéleményt, hogy csak úgy kitalálnák azt, hogy ide látogatnak az idegenek, és mindezt beismerő vallomásként adnák elő, és azt sem hiszem, hogy ugyanilyen okból kifolyólag homályos hallgatásba burkolnák magukat.


Szerintem az lenne az igazi megmérettetés például Obamának, ha szemtől szemben, mindenre kiterjedően kikérdeznék. Gondolok itt arra, hogy ha kitérő választ ad, illetve tagad, akkor rá kéne kérdezni, hogy miért teszi ezt? Persze, valószínűleg vannak olyan dolgok is, amikről még ő sem tud. A kártyákat nagy valószínűség szerint nem ő keveri és osztja szét.


Az is nyilvánvaló, hogy vannak titkos katonai kutatások, fejlesztések. De ezek nem kis részben földönkívüli technikán alapulnak. Az ufo-témát katonai hatáskör alá vonták, és titkos katonai ügyként kezelik sok esetben.

Mindebből következik, hogy az ufo-észlelések egy része tényleg ilyen jármű, amit itt készítettek titokban a Földön. A titkos fejlesztések viszont nemcsak járművek készítésére terjednek ki véleményem szerint.

Ha ebből indulunk ki, akkor már érthető, hogy miért titkolóznak, akik ezt teszik. Nyilvánvaló, hogy titkos katonai programokról egy elnök nem beszélhet, de például Obamát sem erről kérdezték, hanem konkrétan a földönkívüliekről. Ő meg szemmel láthatóan úgy beszélt, mintha nem lenne szabad erről mondani semmit, nem pedig tagadott.


Mindebből az következik, hogy ha erről kikérdeznék őt, ahogyan fentebb említettem, akkor már rá lenne kényszerülve, hogy lassan kibogozza a szálakat, és kiterítse a kártyákat a nyilvánosság előtt. A szög pedig így szépen lassan kibújna a zsákból, és be kellene vallania az elmúlt 60-70 év titkos együttműködéseit a földönkívüliekkel, és más olyan titkos dolgokat is, amikre már fentebb utaltam. Ezt pedig nyilvánvalóan nem teheti meg egyelőre, mert ez még katonai és nemzetbiztonsági kérdés. Itt tehát nemcsak a földönkívüliekről van szó, hanem sokkal többről.

A helyzet amiatt is bonyolult, mert a jó szándékú földönkívüliek rájöttek, hogy a kormányaink, a hatalmi elit jelentős része nem az emberek, nem a mi érdekeinket képviselik. Nyilvánvalóan nem az ilyen idegenekkel működnek együtt a kormányok, illetve azok, akik őket irányítják. De ez már más téma felé vezet.

2016. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes dolog. Ezzel az embereket is pörgetik, mert tudják, hogy ez nagyon kényes téma. Ha pedig kételyek között tartanak, akkor az ember befolyásolhatóbb is. Magadnak kell hinni, nem másoknak beszopni mindent.
2016. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
45%

a bizonyitek ott van orrod elott csak nem veszed eszre. Kezdhetjuk barhol barmikor mindenki sajat maga talal ki valamit amit masok meg indokolnak es ha elfogadhato akkor azt fogjak elhinni. Nekem a papam annyira mogorve higy a mai napig hiszi el azt hogy letezik ur es hogy a fold a nap korul forog.


Az en velemeny az hogy igenis leteznek es erre ezernyi bizonyitek van viszont ezt egyertelmuen eltitkoljak mivel a sok hiszekeny, mogorva, onfeju emberek akik sok sci fi filmet lattak egybol azzal jonnenek hogy "JAJJ LE FOGNAK IGAZNI MINKET" Es ez altal ki torne egy panik a Foldon. 7 milliard emberbol merem allitani hogy 3 milliard embert erintene a panik roham hogy most jajj le igaznak stb Meg bomlana a Foldon a mai egyensuly az hogy elmegyek a boltba es veszek etelt es haza megyek Tv zek eljarok dolgozni stb. Nos ez megbomlana es amit eddig fel epitettek "tarsadalmat" az ossze omlana egy csomo ongyilkossag lenne, rablasok,betoresek elzarkozasok es meg sorolhatnam a vegtelensegig (Nem kell hogy higyjetek nekem de emlekezzetek vissza a 2012-es vilag vegere hogy tobb millioan le vonoltak oltari sok penzert a tenger melyere hogy ok tul eljek a vilag veget es rengetegen lettek ongyilkosok ez miatt)

A Foldon vannak olyan dolgok amiket az emver csak tippelni tud peldaul:

Hogy epultek a piramisok? Miert szunt meg a kapcsolat az ember es az ember kozott es miert fedezzuk fel es keressuk a valaszokat az olyan dolgokra amiket mar ev ezredekkel sot szazadokkal meg csinaltunk. Csupan azert mert nem tudjuk mi tortent viszont mi civilizaltak vagyunk de megse tudunk a mai napig olyan pontos preciz dolgot ossze rakni mint a Piramisok. Tul pontosak oly annyira hogy meg mondjam hany ora van milyen ev van es meg a csillag terkepre is ra mutat e mellett bent a Piramisokban mindig ugyan annyi a homerseklet (22°C) es mar par ezer eve allnak es megse doltek ossze hmm nagyon erdekes. Az osi asztekok muholdak nelkul meg mondtak hogy nez ki a Naprendszerunk es bennuk a bolygok es hogy milyen a legkoruk es egyebek ez is erdekes mivel a mai napig nem tudjak meg mondani megis hogyan sikerult ezt elerni. De hogy ne csak a regi idokkel jojjek ott van Roswell (elnezest ha rosszul irtam a nevet) Ott egy idegen leny lezuhant es a Nasa oldalan meg is lehet nezni hogy nez ki es csak azert lett nyilvanossa rakva mivel mar nem birtak be adni az ottani lakosoknak ujsagiroknak hogy valojaban nem lattak semmit se. A mai napig hallgatnak arrol mikor Del Nyugat Amerikairaba az 1900-as evek kozepe fele amikor mar javaban hasznaltak az emberek a Tv-t hogy az idegenek UZENTEK nekunk. Szepen meg uzentek hogy ameddig haboruzunk egymassal semmire se fogunk menni es meg sok olyan dolgot mondtak el amiben igazuk volt. A kozvetitest tobb mint 4 millio ember latta es sokan annyira meg ijedtek hogy megis leteznek h paran ongyilkosok lettek es a tobbsegnek meg a Nasa (ki mas) szepen be adta azt az infot hogy meg hibasodott a Tv sugarzas es azert kaptak azt az uzenetet.


Zaraskent (mert napokig tudnek errol beszelni) ott a Sotet Lovag ami meghatarozatlan ideje kering a Fold korul es nem tudjak hogy megis milyen anyagbol keszult, Es Antarktiszon talalt Rud szeruseg amirol nem tudjak hogy miota van ott milyen anyagbol keszult es hogy milyen melyen van a jegtablaban mivel Gyemantfuroval még meg karcolni se birtak es a legerosebb gepekkel meg mozditani se tudtak.


Ez az en "rovidke" velemenyem az idegenekrol. En hiszek bennuk mert tudom hogy leteznek es azt is tudom hogy jartak itt. Meglehet hogy nem most DE itt voltak.

2016. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
38%
#14-es valaszolo vagyok. Elnezest kerek a gepelesi hibakert telefonrol irtam!
2016. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nagyon meglepődnék ha nincs földönkívüli élet. Olvassatok utána a Fermi paradoxonnak, az elég jól elmagyarázza :)
2016. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
40%
16-os ha egy ember ep eszu akkor egybol le esik neki h mennyire nagy az univerzum es hogy mi csak egy por reszscske vagyunk benne egybol le esik neki h vegtelen foldonkivuli elet letezik. De ha meg epp elmeuek vagyunk akkor le esik az is hogy a marson es egyeb bolygogon is ki alakulhattak nanoorganizmusok vagy bakteriumok amik vigan el elnek. Pl a Medveallatka meg az urben is (ahol nincs gravitacio es abszolult 0 Kelvin van) vigan el él, akkor egy bolygon miert ne alakulhatna ki hasonlo letforma?
2016. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Persze hogy tud róla Obama. Kiszivárgot akták szerint az 51 körzetben forgatyák az ujj hannah montana részeket.
2016. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!