Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli születése?

Földönkívüli születése?

Figyelt kérdés

Ennek mennyi a valósag tartalma?

ITT a video


[link]


Régeben neztem minden nap, h milyen friss videokat tõltenek fel a youtubra az ufokrol es ezen elgondolkoztam h vajon van ra early hogy nem csak fake?



2016. jan. 14. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegény csöppség. :(
2016. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú élete nem volt
2016. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom teljesen valóságos, csak nem látom hol az "Alien" a képen.

Mármint. A gyerek láthatóan rendellenesen fejlődött és halva született, de attól még ember. A videó meg egy elég brutális freekshow, amit érdemes lenne kegyeleti okokból törölni, de legalább korhatárossá tenni.

2016. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért véres a feje a végén? Az elején még épnek tűnik az élőlény, utána meg tiszta vér.
2016. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ireland00 válasza:

Fú, ez kicsit... de... izé..

A lényeg: ha tényleg ufó lenne, akkor a hatóságok már rég leszedték volna a videót, ami már fél éve fent van

2016. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez valami brutális rendellenesség, ez normál körülmények között szerintem nem is történhet meg, talán azt tudnám mondani hogy az anyuka életmódja miatt történhetett, gondolok itt alkohol, cigaretta, drog. Esetleg ő is születési rendellenesseggel született,vagy valami komoly betegsége volt. Ezeket csak én gondolom, lehet nem így van. Ez csak egy személyes vélemény, ne kövezzetek meg erte.
2016. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!