Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha már Stephen Hawking, a...

Ha már Stephen Hawking, a világhírű fizikus is hisz az intelligens élet létezésében a földön kívül, beláthatjuk, hogy a szkeptikusok valójában beszűkült, unintelligens egyedek?

Figyelt kérdés

Én inkább adok egy világhírű, rengeteg díjjal és elismeréssel rendelkező fizikus szavára, mint egy jöttmentére, aki csak a gyakorin tud okoskodni, meg vagdalózni a struccpolitikájával, miszerint "csak az létezik, amit a saját szememmel látok".

[link]

De nem csak ő az egyetlen fizikus, tudós, aki hisz az intelligens élet létezésében a Földön kívül, szóval már csak ez is bizonyítja, hogy minél nagyobb tudással rendelkezik valaki, annál szavahihetőbb a véleménye.


2016. febr. 7. 13:34
1 2 3
 1/26 Ashes of oblivion ***** válasza:
69%
Igen, ő egy valóban nagyszerű fizikus. De! Az ő hite nem jelenti, hogy úgy is van. Ezzel most nem arra célzok, hogy nincs földön kívüli intelligens élet, mert egyértelműen van, de ezt nem húzhatod rá bármire. Például, ha ő azt mondja, hogy szerinte nem létezik a piros szín, attól még nincs igaza. De egyetértek Veled és vele is, van földön kívüli intelligencia. És hogy mit mondhatsz arról az emberről, aki mindenben kételkedik? Azt, hogy az ő baja. Mindenki maga dönti el, hogy elfogadja a tényeket vagy sem. Sokan azért nem merik beismerni, hogy vannak földön kívüliek, mert egyszerűen félnek tőlük és kényelmesebb tudattalanul ülni a szűk mentális dobozban és kételkedni, mint szembenézni a valósággal. Nem kell vitatkoznod velük, mert csa leszívják az energiád. Haggyd, hogy kételkedjenek mindenben! Azon csodálkozom, hogy a saját létüket még nem vonták kétségbe :P Hihetszva szemeidnek és beszűkítheted magad avagy ajtót nyitasz az ismeretlennek és kitágul a világnézeted
2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A hit, és feltételezés nem bizonyíték, csak kutatási alap. Az intelligencia pedig nem mérhető a hit, és feltételezés nyitottságában. Mások minősítése sokkal inkább mércéje az intelligenciának.
2016. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Én hiszem, hogy a Földön kívül létezik ehhez hasonló intelligenciájú élet.

Miért ne? Több száz, ezer netán tizezer fényéven belül kell, hogy legyen egy.

Ugye a világmindenség végtelen.

Egy pillanatig sem hiszem, hogy egyedül vagyunk a végtelenben.

Abban viszont nagyon szkeptikus vagyok, hogy elfogadható emberi léten belül találkozunk velük.

És akkor beszükült, unintelligens egyed vagyok??

2016. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen mindegy hogy Te vagy én vagy Hawking mit HISZ. Attól az még csak vak hit marad. Földönkívüli intelligens élet vagy van, vagy nincs. Eddig NULLÁT találtunk, és NULLA rá utaló jellel találkoztunk. Lehet, hogy sok a galaxis és a csillag és a bolygó, de az élet továbbá az intelligens élet kialakulásának esélyéről SEMMIT sem tudunk még.
2016. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

1.) Nincs rá semmi bizonyíték (mármint arra ,hogy Hawking valóban ezt mondta)

2.) Stephen Hawking ateista. Most mindenki dobja el a rózsafüzérjét és menjen el egy ateista találkozóra?


Üdv: egy "beszűkült, unintelligens" szkeptikus egyed :P

2016. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Ki miben hisz, az mindenkinek a magánügye, és szabad akarata szerinti dolga.

Ki mit tud bizonyítani, az már más kérdés.

Mert akkor ha van bizonyíték, tudományos keretek között is észlelhető a folyamat, vagy jelenség, vagyis, el lehet fogadni mint tényt.

Kérdésed tárgya ebben a tekintetben inkább a hit felé közelít.

2016. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Jaj ez olyan mikor a vallásos emberek Einstein-el jönnek. Lehet hogy vannak UFO-k, de ettől még nem reptoidok építették a piramisokat és nincs titkos bázis a Holdon.
2016. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Spilerke ***** válasza:
63%
Meg kéne tanulni értelmezni, hogy mit jelent hinni, hogy a Földön kívül létezhetnek értelmes lények, és aközött, hogy a Földet mindenféle reptoid szürkék és más árnyalatú idegenek állnak kapcsolatban az USA-val. Nem kötelező, hogy adj bárkinek a szavára itt a gyik-en. Én nem vagyok fizikus, még elismert tudós sem, de nem tartom kizártnak, hogy a Földön kívül intelligens élet is lehet rajtunk kívül.
2016. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

használd másra azt az energiát amit abba ölsz, hoogy a totál szkeptikusokkal(emberiség 5%-a) foglalkozol


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Na már megint betámadtak a beszűkült szkeptikusok, rögtön első szavuk "nincs rá bizonyíték" könyörgöm, az ilyenek gondolkoznak egyáltalán vagy egyből vagdalóznak a baromságaikkal? De lássátok milyen jófej vagyok, megspórolom nektek azt a borzasztóan megerőltető dolgot, hogy rákeresek az interneten és belinkelem (bizonyára felétek nincs ilyesmi, ezért nem megy egyedül):

https://www.youtube.com/watch?v=SLVTQeDj7CU


A normális válaszokat az értelmes válaszolóktól köszönöm.

2016. febr. 7. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!