Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A had­se­reg is meg­döb­bent:...

A had­se­reg is meg­döb­bent: egy ufó re­pült át a lég­ipa­rá­dén. Ezek után is szkeptikus vagy (HD video)?

Figyelt kérdés

Egy csa­pat F-18-as gép éppen lé­gi­be­mu­ta­tót tar­tott egy te­xasi re­pü­lő­na­pon, ami­kor leg­na­gyobb meg­rö­kö­nyö­dé­sükre egy intergallaktikus űrhajó szá­gul­dott el nem messze tőlük. A repülő csészealj erőtere alighanem összezavarta a műszereiket. Csoda, hogy nem történt baleset…


Mi a véleményed az estről? [link]



2016. ápr. 28. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Nyílván, sehol máshol nem írnak róla, csak egy magyar lapban. Nem került be se a hírekbe sehova. A felvétel pedig nyílvánosságra került, pedig a kormány titkolni akarja a létezésüket. FAKE
2016. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Figyelembe véve hogy vmi életlen szar mászott már megint végig a kamera előtt és már megint nincs más forrásból megerősítve a valódisága, úgy gondolom hogy:

- baromság az egész, fake szar amivel az időnket pazarlod

- esetleg vmi porszem vagy egyéb szemét elhaladt a kamera előtt

- persze ettől még ufo, mert nem tudjuk mi, de kötve hiszem hogy "intergallaktikus" űrhajó lenne, Zolika.


Komolyan nem értem ezt a fazont, ugyan lököttnek pont elég elszánt, de néhány mondata felsőfokú trollságról árulkodik, viszont sosem röhög a válaszolók képébe, sőt hadakozik. Lehet hogy tényleg lökött, csak én ezt a szintet már elképzelni/elhinni sem tudom??? Kérdeznélek benneteket: "Te mit gondólsz"?

2016. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
jó foos oldal ,a többi cikke is gagyi...
2016. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Con Troll, az idődet pazarolja? Ki mondta neked, hogy felgyere ide? Nincs időd, de valahogy mégis feljárogatsz ide!
2016. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Ne pofázz, én döntöm el hogy mi pazarolja az időmet és mi nem. Ez egyértelmű baromság, amiről még beszélni sem lehet az időpazarlás. Ha szerinted egy fehér szmötyiről lehet hosszan diskurálni másokkal, téged minősít. :)
2016. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Inkább te ne pofázz, én nem csak arról beszélek, ami ebben a cikkben és videóban van!
2016. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem hogy ócska személyeskedésre telik csak tőled, mert érveid nincsenek, de ez a te kínod, csak neked fáj. :D
2016. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked nincsenek érveid, nem nekem!
2016. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én apukám erősebb, beee! Szánalmas vagy. :D
2016. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, szánalmas az pont nem én vagyok, hanem te!
2016. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!