Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miskolciak! Ti is láttátok a...

Miskolciak! Ti is láttátok a fura fényt az égen?

Figyelt kérdés
Kutyasétáltatás közben vettem észre olyan fél 10 körül, fel is szaladtam a távcsőért és lakásom ablakából néztem kb 20 percen át és aztán váratlanul csak eltűnt. Borús az p idő és a csillagokat egyáltalán nem lehetett látni csak ezt az erős citrom-narancs sárga fényt. Lehetett akármi, helikopter, drón, csak az volt a fura, hogy egy helyben lebegett és a fénye is folytonos volt, nem megszakított, mint pl. egy repülő jelzőfénye. Eléggé szkeptikus vagyok, nem szoktam hinni az ilyen dolgokban és ezernyi magyarázata lehet. Azt nem mondom, hogy "zöld marslakócskák" voltak, viszont NEM tudtam megállapítani, hogy mi is ez valójában, és őszintén szólva eléggé furcsa volt.

2016. máj. 13. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is itt lakok, és kár, hogy nem láttam. Akkor már itt ültem a gép előtt.
2016. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
na biztos mindjárt jön velociraptor és ennek a kérdésnek is az lesz a vége hogy decemberben jönnek a reptoidok lézerágyúzni
2016. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan UFO lenne amire te gondolsz és nem a szószoros értelmében vett UFO, akkor biztos nem... Merthát ki lenne az a hülye aki egyhelyben kivilágítja magát?
2016. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam és lehet, hogy a hold volt vagy más. Az UFO-t úgy értettem, h nem tudtam meghatározni a kilétét.
2016. máj. 14. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy egy Reptoid felderítő hajó volt.Felmérik a terepet a decemberi invázióhoz.
2016. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
badumtss, jó vicc volt;)
2016. máj. 15. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy rejtőzködő zseblámpa volt.
2016. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!