Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A nasa titkolhat földönkívülie...

A nasa titkolhat földönkívülieket akik a holdban élnek?

Figyelt kérdés
sok a bizonyíték hogy a hold üreges bolygó és van olyan elmélet ami azt mondja hogy mesterséges és idegenek élnek benne lehet a nasa titkolja őket ha igen miért
2016. máj. 25. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Arra hogy bolygó, biztosan nincs bizonyíték, mivel egy bolygó körül kering, már csak hold lehet :D

Arra hogy üreges, mutass már legalább egy bizonyítékot a sokból, mert én személy szerint még eggyel sem találkoztam!

2016. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom, hogy nem idegenek élnek ott, hanem '45-ben elmenekült németek, és H3-mat bányásznak
2016. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
57%

Üreges bolygóról még nem hallottam, csak forrón fagyott fagyiról, nyávogó kutyáról meg tisztességes politikusról.

Linkeket kérek!

2016. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

ha üreges lenne, két állapota lehetne:

a, van benne légnemű közeg -> mivel bazi nagy a sugara, nem tudna egyben maradni. (héjak membránfeszültség elmélete)

b, nincs benne semmi, de akkor összezuhant volna, amint rászállt az apollo űrhajó, mivel bazi nagy a sugara, stabilitásvesztéshez vezet.


Ergo: nem élnek a holdüregben űrlényke. Ha vannak barlangok, akkor lehet.

2016. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

A Hold csak egy hold, semmi több. De ez nem zárja ki azt, hogy van ott, nem a mi bolygónkról származó élet.

És az is lehet, hogy a nagyhatalmak tudnak róla.


Az viszont biztos, hogy amíg ezt be nem ismerik a nagyhatalmak, addig csak a találgatás marad.

Ha viszont nincs ott semmi vagy nem tudnak róla, akkor egyértelműen nem fognak ilyet beismerni, szóval megint csak a találgatás marad.

2016. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

"hold üreges bolygó".

Bolygó gyerekek bolygó!

2016. máj. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%

Titkolhat bizony.

Es naponta keri az ott lakokat hogy atfussanak a hold arra az oldalara amit a foldrol eppen nem lehet latni.

Szoval van eleg dolguk, de ezert is olyan nagy a NASA eves budget

2016. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

A NASA-nak is vannak titkai, neked is.

A NASA nem beszél róla, te az ilyen kérdéseddel világgá kiabálod.

2016. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Papi Gonzales ***** válasza:
igen titkolhatja....de miéért?
2016. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
A Hold mesterséges! Valójában egy, az idők kezdetén ide sodródott, inaktív replikátor anyahajó. Felszínét több kilométernyi vastag törmelék, por, és űrszemét boríthatja. Ha a nagyhatalmak aktiválják, az akár emberiség végét is jelentheti!
2016. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!