Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyes emberek miért szkeptikus...

Egyes emberek miért szkeptikusak azzal kapcsolatban, hogy a földönkívüliek látogatják a bolygót?

Figyelt kérdés

Itt van pl. ez is: https://www.youtube.com/watch?v=3QH5mcXJBVc

Főleg az utolsó felvétel. Rengeteg olyan felvétel van, ahol furcsa objektumok repkednek az égen vagy űrben. Miért olyan nehéz elképzelni, hogy tényleg itt vannak? (Illetve, hogy ezt a kormány titkolja? Ez lenne az első dolog, amiben a politikusok hazudnak?)



2016. jún. 2. 15:39
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
48%

Az egész vita teljesen meddő.

Ne haragudjatok, de olyan érzésem van, mintha két cápafaj arról diskurálni, hogy milyen hely a sivatag.


Kezdetnek azt nem értem, miért feltételezzük egyáltalán azt, hogy a földönkívüli élet biológiai vagy szén alapú. Vagy azt, hogy feltétlenül az Univerzum egy pontjáról származik. Ez olyan, mint amikor azt feltételezte a korai ember, hogy a villámlás vagy az eső Isten (vagy az istenek) műve. Mert fentről jön.


Másrészt rengeteg észlelésnél gyakori eset, hogy szimplán eltűnnek ezek a megfigyelt objektumok. Harmadrészt olyan manővereket látunk némely felvételen, amelyet egy űrhajóban ülő, keringéssel rendelkező lény biztosan nem élne túl a fizikai törvényeink szerint.


Miért nem feltételezzük azt - amelynek szerintem sokkal nagyobb a valószínűsége - , hogy ezek a látogatók nem űrlények, hanem létsík- vagy időutazók?


Innentől pedig az egész "tudományos igényű" okoskodás és okfejtés feleslegessé válik, mert olyanról kezdünk el beszélni, amely abszolút kívül esik a tudományos kereteinket, sőt mi több, halvány elképzelésünk sem lehet róla.

2016. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Hibás az analógiád! Az univerzum és élet kialakulásának feltételeiről elég sokmindent tudunk már biztosra. A cápáknak tudatuk sincs, hogy megfigyeljenek, tanulmányozzanak és elmélkeggyenek a sivatagokon.
2016. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

"Az univerzum és élet kialakulásának feltételeiről elég sokmindent tudunk már biztosra."


Az általunk ismert élet feltételeiről, ebben az univerzumban. Biztosra pedig erről alig tudunk valamit.

Mindenesetre az általunk ismert élet nem tud dematerializálódni általunk ismert módon. Mivel a megfigyelések nagy százalékánál ez megtörténik, kénytelen vagyok arra következtetni, hogy nem általunk ismert életről(?) van szó. (És amúgy azt ki mondta, hogy ezek nem csupán tárgyak, például megfigyelő-berendezések?)

2016. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem tudunk még és lehet, hogy nem is állunk készen arra, hogy megtudjuk.


Egyébként meg sokan nem hisznek el semmit, amíg a saját szemükkel nem látják és tapasztalják meg. Én láttam már valamit, így nem nézek hülyének másokat sem, akiknek hasonló tapasztalataik vannak.


És szerintem Isten és a földönkívüliek nem feltétlenül zárják ki egymást. Mi van, ha a földönkívüliek is Isten teremtményei?


Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit hisz, ráerőltetni senkire sem lehet. De az, hogy valaminek esélyt sem adnak, hanem rögtön tagadják, szerintem nagyon rossz hozzáállás.

2016. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Izzy99 válasza:
most komolyan az a kérdés hogy léteznek-e földönkívüliek. Sokkal ésszerűbb kérdés lenne, hogy mióta befolyásolják az emberek életét?! Amúgy aki nem hiszi az, hogy magyarázza pl Tesla légből kapott ötleteit? Mondjuk azt is eltitkolta és tönkretette a kormány...
2016. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
A társadalmi hierarchia miatt titkolják. Mi történne ha kiderülne... nem lenne többé drog, köolaj,pénz,fegyverkereskedelem...nagyhatalmak bohóckodása, és az egyház, vallási nézetek stb stb. Kiderülne hogy tulajdonképpen ők avatkoztak belénk nem pedig a jó isten. Persze úgy hogy ők sem istenek.)
2017. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Mert nem láttak még hasonlót.
2018. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!