Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek abban, hogy földönkívü...

Hisztek abban, hogy földönkívüliek ide látogatnának bolygónkra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 14:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember idióta. Csak az idióták hihetik, hogy csak a földön alakult ki élet az univerzumban. Valamiért nekem ez tök egyértelmű. Annyira k .badszottul sok másik naprendszer létezik, hogy el nem tudom képzelni, hogy a föld legyen az egyetlen, ahol kialakult volna az élet. Egyébként láttam már csészealjat, vagy nem is tudom, hogy minek nevezzem, de egy narancssárga korong alakú repülő izé volt. Szóval egy olyan dolog, ami tipikusan ufonak nézett ki. Nem állítom, hogy földönkívüli volt, lehetett földi technika is (amerikaiakon már meglepődtünk párszor, hogy miket fejlesztenek), de éppenséggel lehetett földönkívüli is. Nem tudom. De ha nem az volt, akkor is létezik földönkívüli élet.
2016. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Kedves 21. válaszoló, a számból vetted ki a szót! Én sem tudom elképzelni, hogy nincs a földön kívül élet!
2016. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 kikova ***** válasza:

Ide jönni lehet, de haza is kéne menni!

Észlelő műszereket viszont simán indíthattak ide, mint mi a Holdra, a Marsra, meg mimindenhova. És nem kell hazajönniük.

2016. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A tudomány szerint pedig csak itt alakult ki élet, úgyhogy bebuktátok. Be tudjátok bizonyítani, hogy van máshol is élet? Jelet nem fogott a SETI sem. Vannak itt ufók? Nincsenek
2016. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Wadmalac ***** válasza:

"A tudomány szerint pedig csak itt alakult ki élet, úgyhogy bebuktátok."

Szerintem nem ugyanazt a "tudományt" olvassuk. Mert amelyiket én, az maximum annyit mond, hogy még nincs bizonyítéka életre máshol, de lázasan keresi.

2016. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!