Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezhetnek földönkívüliek?

Létezhetnek földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezhetnek földönkívüliek?Mit gondólsz?


#Velociraptor



2016. júl. 31. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Elég nagy a Világegyetem, hogy számtalan élet lehessen benne.

Nem szükséges viszont, hogy emberformájúak legyenek.

2016. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen. Más élőlények pl. baktériumok léteznek, már bizonyították. Humanoid földönkívüliek, hát... Igazából én elhiszem a roswelli esetet, nekem elég hitelesnek tűnik, úgyhogy a válaszom igen :D
2016. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
45%
szerintem minden bizonnyal léteznek ürlények ugyan is van fönt youtbon saud arábiában volt föl véve és nagyon látszik hogy nem photoshop és ha valaki aztmondja hogy hülye vagyok nem fog érdekelni
2016. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy nem ,nem hiszek bennük. Persze ,hogy kisebb baktériumok...stb lehetnek azt nem tagadom ,de az sem biztos.
2016. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem simán, természetesen a Földön kívül.
2016. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez olyan dolog, amiben nem kell hinni. Tuti, hogy van. (abban nem lehetünk biztosak, hogy valaha is jártak a földön) Csak azt kell megpróbálni elképzelni, hogy hány galaxis van, hány naprendszerrel. Ha csak minden ezredik vagy tízezredik naprendszerben van egy élhető bolygó, már akkor is számtalan ilyen bolygó van. És annak az esélye, hogy ennyi bolygó közül csak itt alakult ki élet, szerintem kisebb, mint, hogy egy évben 10szer elvidd a lottó főnyereményt.
2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Igen
2016. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Anti Vicious ***** válasza:
83%
Haat, hogy hogyan nezhetnekki ezt aztan tenyleg nemtudjuk kitalalni! Nem tudjuk hogy alakult az evoluciojuk, igy a lehetosegek szama gyakorlatilag vegtelen!
2016. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Létezünk.
2016. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek.
2016. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!