Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezhetnek földönkívüliek?

Létezhetnek földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezhetnek földönkívüliek?Mit gondólsz?


#Velociraptor



2016. júl. 31. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

sziasztok.

szinte mindeki egybehangozóan az igent mondják ami tényleg a helyes válasz,igy hát énis az igent mondom.

a bajom csak annyi hogy ez már nem is tudom hanyadik kérdés ami ugyan ez.minek meg kérdezni ennyiszer?

2016. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
62%
Ez egy olyan kérdés amire nehéz válszoni. Részemről igen. Az is lehet hogy a holdon is vannak. Az is lehet hogy valakit elfogtak lemásolták vagy más néven "klónozták" aztán kimásoltak belőle mindent és azóta is kísérleteznek rajta. Az is lehet hogy a Földön is leszálltak csak senki nem látja. Talán nincs is. Mindenkit csak egy kérdés hajszol? Miért? Talán mi magunk vagyunk az UFO- k. Az is lehet hogy ugyanúgy élnek mint mi. Az is lehet hogy olyan fejlett a technológiájuk hogy fel tudják venni más ember alakját, és minden nap köztünk vannak. Az is lehet hogy én is egy UFO vagyok. Az se biztos hogy úgy néznek ki mint aminek leírják őket (nagy szem, vékony test, kicsi termet) az is lehet hogy ugyanúgy néznek ki mint mi. Az is lehet hogy valahol másik Tejútrendszerben élnek és buták nagyon. Talán már maga a bolygónk is egy nagy UFO.
2016. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
83%
nincs ra bizonyitek szoktam nezni a youtubeon ilyen videokat de az valami trukk de szerintem leteznek nem feltetlenul ugyanugy kell kinezniuk
2016. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
41%
persze E.T aki haza akar telefonálni mindenáron.
2016. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kétségtelenül igen. Idegen élőlényt ugyan nem de járműveket láttam már.
2017. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mint ahogy egy fán sem csupán egy alma kukacos, többen is vannak.
2020. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!