Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtátok, hogy a kép, amelyen...

Tudtátok, hogy a kép, amelyen Hitler kezet fog egy földönkívülivel, valójában csak egy hoax?

Figyelt kérdés

[link]


Eredeti: [link]


Na hívők erre mit léptek?


2016. aug. 27. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem lep meg, Adamski felvételeiről is kiderült hogy a "vénuszi űrhajó" egy makett hamisítvány volt.


Ufóhívőcskék mit léptek? :P

2016. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Gyermeteg szkeptikus logika. Bár én nem vagyok se hívő, se szkeptikus hívő.


Kiderült, hogy kamu a fotó, melyen a magyar miniszterelnök kezet fogott a vanuatui miniszterelnökkel. "Ebből következően" sosem fogott kezet a horvát, vagy a francia, vagy az angol miniszterelnökkel. :DDD

2016. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A kamu fotókat lejáratás és titkolózás okán azok készíttetik és terjesztik, akiknek érdeke, hogy (egyelőre) ne derüljön fény az ufók és az idegen humanoidok létezésére.


Egyébként engem érdekelne, a kedves kérdező melyik kamu fotót készítette, vagy melyikhez járult hozzá, vagy csak szimplán ő maga egy földönkívüli. ;)

2016. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13: én vagyok a földönkívüli!
2016. aug. 27. 15:13
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Jaj ti szkeptikusok, akkor sem veszitek észre az egyértelmű bizonyítékot, ha az orrotok előtt van! Nézzétek meg például jobban a Honfoglalás című festményt!

[link]

2016. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fake a kép, hisz Hitlernek nem is kellett volna kezet fognia idegenekkel, hiszen maga is az volt. :p

[link]

2016. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
Én arról akarok linket, ahol a kis szürke földönkívüli elvtársi csókot ad Kádárnak.
2016. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aug 27, 16:36 - ugyanaz a gyermeteg lejárató húzás volt ez részedről, mint a kérdezőé, csak némi iróniával tetted...
2016. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!