Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Ha szerintetek...

Szkeptikusok! Ha szerintetek nem igaz az UFO dolog, mutassatok már olyan embert, aki bevallja, hogy direkt hoax és fake dolgokat csinál, hogy megvezesse az UFO hívőket?

Figyelt kérdés

Kicsit megfordítottam a dolgot, mert itt mindenféle logikai gondolkodás nélkül rámondja a szkeptikus társadalom, hogy kamu.Itt a lehetőség bizonyítani, kérnék olyan embert, aki ezzel foglalkozik, és bemutatni amiket csinált.mert ugye, ha nem igaz, ez az egész,és ti az ellenkező álláspontot képviselitek, akkor biztos arra is van bizonyíték.

Nem cáfolatot kérek bizonyos jelenségekre, hanem olyan embert, mert gondolom kis bolygónkon kell lenni -e pár darabnak, aki azzal foglalkozik, hogy hoax képeket csinál, és azért hogy mindezt a témát lejárssa, ha nincs akkor az eredeti álláspontom lesz igaz, miszerint ti csak azért jártok ide fel, mert nem tudjátok elfogadni,hogy UFO-k léteznek.



2014. márc. 23. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
77%
2014. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

Szóval én is a többi UFO téma szimpatizáló nevében, most az ellentábort kérném, mutasson már valami bizonyítékot!

Sejtem,mennyi lesz...

2014. márc. 23. 10:53
 3/55 anonim ***** válasza:
2014. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
66%
2014. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván van olyan ember, akinek az a foglalkozása, hogy hoax ufófotó készítő.. Ezt te sem gondolod komolyan. Ufóképet hamisítani nem nagy tudomány, mérsékelt photoshop tudással bárki megcsinálja, így nem lenne túl jövedelmező. A te logikád pedig nevetséges, mert csak azért, mert nincs egy ufokepeketcsinalok.com című weboldal még nem leszek valódiak a képek. Egyébként az UFO-k létezését senki nem vonja kétségbe, ugyanis ez azt jelenti, hogy azonosítatlan repülő tárgy, amiből viszont nem következik, hogy rögtön nem is evilági. A földönkívüliek létezését sem tagadják túl sokan, hiszen több százmilliárd galaxis létezik, mindegyikben milliónyi, a miénkhez hasonló naprendszerrel, számos van, ahol még az élhető zónában is van a Földhöz hasonló méretű bolygó, ahol nagy valószínűséggel kialakulhatott élet. Csak azt tartjuk nevetségesnek, hogy ez az élet fölöttünk repdes éjjelente, mert nincs jobb dolguk.

De a kedvedért néhány link bizonyítottan nem valós ufóhírről:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Kb ilyen válaszokra gondoltam, de írtam, hogy nem ilyen linket, vagy bizonyítékot kérek.

Olyan embert, vagy társaságot, aki azzal foglalkozik, hogy hoax , fake ufo dolgokat gyárt, mert ugye, a szkeptikusok szerint ezek nem igazi dolgok.

De ha nincs ilyen ember, akkor ezek a jelenségek igaziak, és azt sem értem, hogy akkor meg bizonyíték hiányában, mit erősködtök, mert pont ti vagytok azok, akik azt nem tudják alátámasztani,hogy igenis vannak olyan emberek, akik ezt hamisítják.Na ugye, még a végén kiderül, hogy akik itt sokat szoktak írni, ufo témában, és mondják, hogy igaz, tényleg igazuk van, mert ők tudják bizonyítani, hiszen még újságok is leközlik amikről szó van, de ti még egy embert sem tudtok mutatni, aki hoax gyártással foglalkozna, és érvelni tudnátok mellette.

2014. márc. 23. 11:21
 7/55 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki - magánember - csinál ilyen álbizonyítékokat, az miért nem elég neked? Gondolod, hogy ha valaki csalni akar, az ezt reklámozgatja? Márcsak azért sem, mert pénzt/elismerést csak akkor kap, ha nem ismeri be, hogy hazudott.
2014. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
65%

"Olyan embert, vagy társaságot, aki azzal foglalkozik, hogy hoax , fake ufo dolgokat gyárt, mert ugye, a szkeptikusok szerint ezek nem igazi dolgok."


- Ja, hogy egy fél órája feltett kérdésre még pont nem talált rá ilyen ember... egyértelmű, hogy akkor nincs is ilyen ember.


Viszont cikkeket, interjúkat linkeltünk be, ahol maguk az emberek ismerik el, hogy szánédkosan hamisítottak (utánaolvashatsz rengeteg helyen Santilli híres űrlényboncolásos videójáról). Ha ezt nem fogadod el, akkor vagy ostoba vagy, vagy szándékosan provokálsz a kérdéseddel.

2014. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
80%
Az elsö link éppen ilyen emberröl szól!!!
2014. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Látom félreértettétek a kérdést, de nem mindenki, azért is várom az olyan bizonyítékot amit kértem.

Mert most ti estetek abba a csapdába, hogy cikkeket és linkeket küldtetek, ami csak egy cikk, vagy link, nem bizonyíték érvényű, hiszen ti is ezt szoktátok mondani, amikor a másik fél linkel valamit.Ugye, nem is olyan könnyű, ha megfordul a helyzet.

Szóval valós ember, vagy társaság hiteles forrását várom, amivel tudjátok ezt bizonyítani.

Ez nem provokáció, inkább az, amit ti szoktatok csinálni, csak most a fagyi visszanyal.

2014. márc. 23. 11:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!