Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki már látott...

Van itt olyan aki már látott igazi földönkívülit?

Figyelt kérdés
Mesélnél róla! Milyen volt? Hogy nézett ki?
2017. febr. 19. 19:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Nèzz tükörbe ès ne gondolkodj ;) nem vicc
2017. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

10# válaszoló és kérdező !


Köszönöm az érdeklődést ,összeszedem magam és leírom amit tudok és sejtek . Eddigi kutatásaim ,okulásom egy nagyobb részét !

Egyszer a' teremtők :

A' naprenszerünkben volt még két bolygó a' föld és a' mars között . Az egyiknek nemtom a' nevét ,de nem is lényeg .

A' másik a' "nibiru" vagy x-bolygó . Ez eliptikus pályán volt . Az úgy néz ki ,hogy egyszer közelebb ért a' naphoz aztán kiment a' pic_sába .

3000-akárhány év volt míg megkerűlte a' napot .

Itten élt az anunaki faj ,nemtudom itt alakúlt ki-e ,de itt voltak . Egyszer a' nibiru össze ütközōtt azzal másikkal aminek nemtom a' nevét .

Ebből lett a' kibólygó-öv . 1885-ben feltárt egyiptomi rajzokon, a' legrégebbi írás azt írja ,hogy az anunakiknak idejöttek a' menyből és csináltak egy rabszolga fajt .

Ez a' faj fellázadt és írtották őket . Utána teremtettek minket egy másik szolga fajt . Meg közbe voltak lenn Aghartában is ,de ott nemtudom mit csináltak .

Ezek voltunk mi a' másik pedig a' reptiliánok.

Az anunakik valószínűleg kapcsolatban voltak a' szürkékkel , sőt biztos ,mert sokat látni a' rajzokon ,még barlangban is . Ha azt hallod sziriuszi a' szűrkékre gondólj

Az ember több faj keresztezése .

Találtak megnyúlytott hidrid ember koponyát is sokat .

Arról is van feljegyzés ,hogy az emberek harcóltak a' reptiliánokkal.

Az anunaki valami hűllő faj lehetett.

A' reptilián valszeg az anunaki és a' drakonida (drákó reptilián ez megint egy másik)

Keresztezése ,de lehet drákó és ember ,bár ez nem valószínű .

A' drakonidáknak szárnya van szerintem max siklani tud vele .


Ez és a' dinoszauruszok keresztezése akár oda vezethet ,hogy sárkány ,erről szintén rajzóltak a' barlangokban .

Tudom a' dinoszauroszok rég kihaltak ,de ezek megtudják csinálni nemmellesleg ott lehettek elöbb is ,vehettek dns-t . Ezen felűl a' belsőföldben Aghartában még elképzelhető . Aghartáról nagyon keveset tudunk ,mert tilos beszélni róla és nehéz lejutni ,csak vízummal .

Az anunakik háborúztak a' reptiliánokkal akik majdnem kiírtották őket és valami tanács is száműzte ártalmasak voltak ,most új birodalmat csinálnak két-három ezer éve .

A' piramisok az összes jelet bocsátki ,hertzben kő mérni van alattük patak is a' boszniai piramisok is ilyet bocsátanak meg a' maja piramisok .

Valami víz rendszer van alattuk . A' gízaiból egy majdnem 4000km hosszú alagutat ástak Aghartába .

Az ima ,az isten tisztelet ;hogy a' biblia isteni közvetítéssel vagyis telepatikussan jött . Az ima szintén erre utal az isten pedig mivel ők a' teremtők és mi isten szólgái ,istent az írások szerint nem szabadott lerajzólni. Ez mind az anilukakik !

A' jelenről :

Az 1920-as évektől aktívan észlelnek UFO-kat ,de ilyenkór beszélni se' szabad róla .

1800-as évek végén is fotóznak véletlenűl UFO-t .

Szerintem végig jelen voltak csak nemtudtunk róluk nagyon nem ment így a' hírközlés és javában cenzúráztak .

A' '60-as évek közepén amerikában sok ilyet észleltek és a' tv-ben is volt . Itt indúlt a' Blue Book Projeck (Kék Könyv program) a' cél az UFO-k hiteltelenítése .

Már folytak az elrablások is .

Ez úgy néz ki ,hogy most mindok egy, a' legáltalánosabb példát kiválsztásos elrablás :

Az áldozat ágyát kőrbe álják és ő béna ,nem tud mozdúlni .

Nagy a' fény . Az ablakon kersztűl kirepítik, a' csészealjon van .

Fekvő vagy álló helyzetben egy asztalon fekszik .

A' nőket túkkel böködik ,pete sejtet vesznek tőle ,megjelölik egy kis fémdarabbal .

A' férfiaktól is örökítő anyagot vesznek ,megjelölik .

Adott esetben egy hibrid megerőszakólja ,cowgirl (lovagló)pózban és úgy.

A' nőkbe hibrideket űltetnek az előző eltérítésből .

Három hónapos kórban eltűnik (elveszik) az egyedet és tovább nevelik ,akárhogy .

Az emlékeket befolyásolják nem gépel ők telepatikusan komunikálnak erre bármelyik ,nem full szellemi fogyatékos képes . Akár ember akármi .

Sokszór megkérik az a' nőket ,mivel a' szűrkék nem emocionálissak ,semmi érzelmük nincs ,hogy foglalkozanak velük. Volt pár olyan is ,hogy használati tárgyakat mutatnak nekik a' lakásban ; mi mire kell .


Kiváncsiskodó eltérítése :

Aki kiváncsian figyeli a' szépen vilogó érdekes UFO-t vagy oda megy egy leszált csészealjhoz azt is .

Abból eltérített lesz; lásd fennebb .

Most ugórjunk vissza a' második világháborúhoz .

A' nácik a' sarkokon nagyon kutattak agharta után .

"A' vénuszi csészealjak az északi kapu őrzői"

Vagy ők találták meg Hitlert . Logikus ,hogy miért kelettek a' zsidój lehet kamra helyett jó részük a' szűrkéknek ment kisérletezni .

Technikáért cserébe ,ha ez így igaz a' Führer a' saját népét és az emberi fajt is elárúlta .

Állítólag kapott még a' feleségével együtt hosszú élettartamot ,akár az Agharaiaknak.


57 idegen faj van itt a' bolygón 80% ártalmas és nagy részük nem emicionális .


A' Szíriusziak és Zeta beliek :

Ezek a' szürkék nem tartoznak semelyik osztályba ,valószínű emlősök lehettek.

Két fajta van a' magas (kb175-230cm-ig) ig ezek a' magas szürkék ,sziriuszi .

Zeta béli ; kis szürkék (kb120-160cm-ig) .

Nincs nemi szervük így nemük se' ,nincs szájuk emésztő rendszerük ,módosították magukat csak az van ami kell.

Gyengye test nagy fej az a' fekete hártya a' szemükön a' nagy fény miatt kell .

A' szájuk lélegzésre jó csak ,telepátia a' konunikáció .

Bőrön keresztűl táplálkoznak ,technika és egymás nélkűl semmit nem érnek .


Most egy kicsit a' test nélkűli lényekről :

Ezekről tudok a' legkevessebet ,de kêpesek a' test cserére ugyebár lélek vándórlás ,ilyenek a' mantidok is amik ilyen sáska lenyek ezeket szerintem nem lehet megőlni csak a' testüket . Ilyenből is van pár.


Én észre vettem ,hogy mindenki paszívan ,közvetetten össze van kötve telepátia átal legalább is akiről tudomást veszünk .

Ezért nem szabad sokat az aghartaikara gondólni ,mert ők érzik.

A' megérzések az álmok is részben mint a' telepátiához köthetőek .

Bárki megtanúlhatja ezt az adottságot közvetlen használni.

Érzéseket, hangulatokat már én is tudtam küldeni .

Szinte minden idegen faj használja a' telepátiát.

Most így hirtelen nemtom az 57-ben a' reptilián benne van-e szerintem igen ,de én nem sorólnám idegennek .


Noss ennyi lenne egy része a' kutatásaimnak . Biztos ,hogy van amit rosszúl tudok bár inkább keveset .

Esetleg goodethungari-n olvassatok agharta és egyébb után .

Az egy megbízható oldal ,még Szenthelyi Árpád szerint is!


Goodet Hungary


[link]


Kutatás Agharta után :


[link]


Aghara részleges térképe a' lejáratokkal :


[link]


Ez is nagyon fontos !!!


[link]



Maradok tisztelettel : Miki

2017. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Erdőben láttam egy kis szürkét. Nem teljesen olyan volt mint a képeken de nagyon hasonlított. Esteledett de még elég világos volt hogy jól kivehető legyen. Mire elővettem a telefont és elindítottam a fényképező alkalmazást már eltűnt. Nem sétáltam tovább arra hanem visszafordultam.
2017. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Valszeg elhagyták vagy egy hibrid .

Nagyon veszélyesek ha többen vannak csészealjal .

2017. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Velő, köszönöm idődet, hogy írtál itt erről. Pár reagálásom:


Az utolsó linked nem működik, esetleg korrigálhatod. Köszi.


A szürkék egy része esélyesen android, robot.


A szíriusziak között vannak kifejezetten jóindulatú lények is itt a Földön, úgy tudom, akik a szürkéktől védik meg az emberiséget tettleg, és áttételesen tanítással.


"Egyszer a' nibiru össze ütközōtt azzal másikkal aminek nemtom a' nevét .

Ebből lett a' kibólygó-öv ."


Valszeg a Tiamat nevű bolygóra gondolsz. Az viszont nem a Föld és Mars, hanem a Mars és Jupiter között volt, és a kisbolygóöv is ott keletkezett.


Ennyit szerettem volna pontosítani, máskülönben köszönöm idődet, hogy írtál ezekről.


Bár nem tudhatjuk biztosan, hogy miként is vannak ezek a dolgok, ezt hozzáteszem. Csak valószínűsíthetjük ezen részleteket.


Nagy vonalakban viszont, a lényeget tekintve logikusan létező dolgok ezek, de nem biztosan ilyen formában.

2017. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
2017. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Aztán le lője le senki a' poént mindenki nézze meg ! ;-)
2017. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
43%

Igen, én már ezernél is sokkal többet láttam.

Egy: a Nap

Kettő: a Hold

Három: egy meteor darabja

Nagyon-nagyon sok: csillagok

Ezek a Földön kívül vannak. :)

2017. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nemmondod ,hogy földön kívűl vannak ?!

Légyszíves #15 meséld el mik ezek az androidok légyszives ! Eltudok képzelni róluk bármit miután láttam átmenni a' kőfalon gyorsan történt ,de egyszrűen nem fér a' fejembe .

Nem is lepődtem meg ,de elkézesző csak úgy kijött onnét .

Ezhez hasonló volt amikór azt hinné az ember ,hogy lezuhan ,de eltűnik közbe . Biztos gyorsan száll le ,de a' fák között . Ez úgy most lényegtelen .


Ezek az androidok ,valami gépek vagy szerves lények ,mert azt tudom ,hogy a' magasak irányítják a' többit azok meg a' mantidokat .

Arra is gondóltam miután megnéztem egy videót '88-ból ,hogy azt mondta a' csávó ,hogy havi egyszer-kétszer, két-három órára komunikálnak vele ,ez után egy hónapra kiakad és nem reagál . Kérdezett valami olyasmit ,hogy építenek rá egy gépet és azt mondta ,hogy nem .

Most így nem emlékszem pontossan ,de asszem tudom mit akart .

Lehet a' csésze alj csak egy védelem az űtől és az elméjük erejével működtetik . Csak ,hogy lebegjen .

Az eltérítettek is arról számóltak be ,hogy nincs műszerfal ,telekinetikussan irányítanak .

Egy Határtetői eltérített ottan ahol én láttan őket ,"Ufós Laci " elötte "Sonkafejű Laci" volt ,de már csak a' fiát hívják így . Ő azt mondta ,hogy elvitték beszéltek vele és megmutatták ,hogyan vezesse az UFÓt . Lehet nem is olyan néhéz vezetni .

Ha technikájuk azon alapszik ,hogy az elméjukkel csinálnak mindent bármire képesek . Csak végig játsza a' fejében a' folyamatot vagy így valahogy .

Ő mondta ,hogy Határtetőn nagyon sok UFO van ,igaza volt .

Egyépként már nem él .

2017. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Velő. Te sajnos valami rosszul èrtettèl. Reakciód: "utálom a fajtádat"

A helyzet bonyolultabb ès te is megèrthetnèd ha nem ragaszkodnál a kialakított szerepedhez. Ügyesen csinálod. Èszrevettem bocsi. Azt is tudom, hogy internetes "dolgozókènt" mik a kötelessègeid de kèrlek.. Minek szivatod azt a kevès embert is akik tovább látnak nálad?

2017. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!