Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki már látott...

Van itt olyan aki már látott igazi földönkívülit?

Figyelt kérdés
Mesélnél róla! Milyen volt? Hogy nézett ki?
2017. febr. 19. 19:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem is tépem itt a' szám bár kise' kellet nyitnom akkor részeg hülye ,meg elme beteg vagyok ! Próbáltam ,de csak magam járatom le vele nem az ezotériát .

És ottan az első mondatból *Én NEM akarom lejáratni az ezoteriát !

De ezt megint lehet fa_sz tudja hány értelemben venni és szavaim ironikus értelemben venni ,ezt nem akarom !

Ugy értettem ,ahogy írtam és kész !

2017. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Részemről érdeklődve olvastalak, Velő, csak nem tudlak hova tenni, mert mintha olykor ellentmondásosan nyilatkoztál itt a gyakorin, de lehet, hogy én emlékszem rosszul. Nem szeretnélek megítélni, de valahogy sejtésem szerint bűzlik valami, de ez csak sejtés.


A lényeg az, hogy én érdeklődve olvastalak, és olvaslak.

2017. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Az, hogy zavarosan fogalmaz, az még egy dolog, de én sem tudom hova tenni. Amikor viszont gépfegyverekről ír, hogy ezzel kell az idegenekre lövöldözni, meg hogy találkozott is velük, az már nekem nagyon erős!


Azt ugyan látom, hogy valamilyen szinten belement a témába, amiből azt vélem kikövetkeztetni, hogy esetleg valóban érdekli is ez az egész, de nagyon bántó ez a primitív színvonal, ahogyan ehhez az egészhez hozzááll! Így többet árt vele, mint amennyit használ!


Az is igaz, hogy voltak fegyveres összetűzések is az idegenekkel, de ezek sem úgy történtek, ahogyan ő ezt a primitív eszével elképzeli.

2017. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!