Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki már látott...

Van itt olyan aki már látott igazi földönkívülit?

Figyelt kérdés
Mesélnél róla! Milyen volt? Hogy nézett ki?
2017. febr. 19. 19:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én csak játékit láttam,igazit még nem :( de majd kiutazok amerikába is
2017. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Huszas, arányában elég sok a "dolgozó", de hagyd, hadd nyilvánuljanak meg. Azt se zárom ki, hogy netán te is "dolgozó" vagy, csak projektálsz. Ha értesz...


Velő, kérdésedre:


mondom, nem tudom, miként androidok egyes szürkék, de sok helyen ezt feltételezik.


Sok minden lehetséges, de nem tudhatom, milyen formában.


Logikailag viszont nyilvánvaló, hogy az emberiség

nem a csúcsa az univerzumnak, tehát akik fejlettebbek technikailag nálunk, azok nyilván régóta képesek látogatni is Földünket.


(Erkölcsi fejlettségben is sokféle humanoidok léteznek. Ebben se csúcs az emberiség átlaga...)


15-ös voltam.

2017. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

És még mindig

a 15-ös vagyok.


Az összes UFO szkeptikus

ellenében

ütőkártya:


Paul Hellyer, Kanada volt védelmi minisztere nemrégiben vallott az UFO-k létezéséről, erről linkelek a hozzászólásom végén egy közel tíz perces videót (2013-ban tették közzé a youtube-on), maga a volt miniszter beszél a mozgóképen angolul, nem csalás, nem ámítás. Magyar felirat is van hozzá.


Mérnökember, és volt védelmi miniszter. Ez önmagáért beszél.


[link]


"Paul Theodore Hellyer, PC (born 6 August 1923) is a Canadian engineer, politician, writer, and commentator who has had a long and varied career. He is the longest serving current member of the Privy Council of Canada, just ahead of Prince Philip."


"Minister of National Defence

In office

22 April 1963 – 18 September 1967"



A

VIDEÓ:


https://www.youtube.com/watch?v=98sM14521sk

2017. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell érteni Velővel kapcsolatban, hogy "dolgozó"?
2017. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Előző, jobb, ha nem tudod, mivel akkor... esélyesendeletingbymodi...
2017. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, nem szeretem az ilyen érthetetlen megfogalmazásokat.
2017. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Velő egy terelő. Röviden.
2017. febr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hát, annyi talán lejött ebből, hogy lehetséges, hogy nem is az, akinek kiadja itt magát, már amennyire kiadja? Máshogyan fogalmazva, lehet, hogy ő nem is egy iszákos, zavarosan fogalmazó vidéki ember, aki elmondása szerint ufo-kat látott?


Nos, véleményem szerint ha ez így van, arra azt tudom mondani, hogy ezek a beépített emberek legalább annyit ártanak a témának, mint a mindent tagadó úgynevezett szkeptikusok! Nyilván emiatt vannak itt, ez a feladatuk, és ezt sajnos nagyon sikeresen el is végzik világszerte, hogy lejárassák ezt az egész témakört! Ez siralmas!

2017. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Velő megszólalt más kérdéseknél szkeptikusként is, ha jól rémlik.
2017. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#15 köszönöm !

Többiek:én akarom lejáratni az ezoteriát csak próbálom kutatni és megérteni .

Régen talán skeptikussabb voltam ,de már túl vagyok rajta.

Na meg ha látok egy képet amibe azt próbálják belemagyarázni ,hogy UFO . (NapiUFO.hu-ok ) menjenek vele a' jó k_urva anyukba ,mert ők is tudják ,hogy nem az .

Lásd egy esőcseppektől homályos szélvédő ,amin a' cseppek vissza verik a' fenyt, a' kép is szar volt. Na és azok voltak az UFO-k .

Próbálok eljutni egy ezoterikus megvilágosodáshoz ,de ahoz úgymont valami csoda kéne olyan bonyolúlt már az is amit most tudok és amit nem . Hogy terelő az nemtom mi ,van terelő kutya ,szép magyar komondór meg puli .Van magyar vizsla sokkal szebb mint a' német ,az vadászkutya ,de én milyen terelő vagyok ?

Ám valaki lát egyet ,egy UFO-t azt legyint és röhog egyet ,hogy mi ez űrlény ,és bemeséli magának az ellenkezőjét ,hogy biztos egy repülő volt . Csak rosszúl látta . Van ilyen is, haj... utána megy és trollkodik, gyk és amit ott olvas azok vezetik rá a' valóságra utána ráeszmél miben él ;egy hazugságában 7 000 0 000 hülye emberel együtt . Rájön, a' valóságot látta utána két nagy korty pálinka, mélylélegzet és tovább halad ,kutatgat !!!

2017. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!