Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek elmondanák nekünk,...

Szerintetek elmondanák nekünk, ha tényleg UFO lenne? Mai hír.

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 12. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Konkrétan a kérdésre válaszolva, nem hiszem, hogy elmondanák. A miért: pusztán politika.


Más kérdés, hogy sajnos, lehetségesnek tartom, tényleg hiba okozhatta.

2010. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk ez azért már tényleg nevetéges. Jó az odáig rendben van hogy van aki hisz az UFÓK-ban, mert én is hiszek a földönkívüli életben, de mostmár lassan az lesz hogy eltűnik a 80 éves parasztbácsi földjéről 1 zsák krumpli aztán egyből jönnek azzal hogy az UFO-k voltak.
2010. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Személyszerint azon az állásponton vagyok hogy van élet a Földön kívül (hát mekora már az univerzum?! a tizedét nem látta még az ember, elhamarkodott kijelentéseket ne tegyünk) viszont azért az is nevetséges hogy látunk egy hullócsillagot és midnenki meg van őrülve hogy ufo volt. HA ennyi ideje ufok járnák a földet, ahogy bejelentések votlak, már rég puszipajtások lennénk és nem találgatnánk.

Amennyiben a NASA valamilyen módon mégis bizonyítékot találna arról hogy ufok látogatnak minket, nem, nem hoznák tudomásra. még nem. az emberek erre nem kszültek fel, olyan pánik törne ki hogy az ufok szűkölve menekülnének innen. Nemtudom hogy vannak-e ufok, hogy jönnek-e a földre, de abban biztos vagyok hogy ha vannak is és jönnek is, mi még akkor is csak csepegtetett informáciokat fogunk kapni "lehetséges földönkívüliekről" mert a lehet sosem olyan rémísztő mint a biztos.

Szóval: nem mondanák el. és tényleg ne kenjük már az ufokra a nagyim fájós térdét is.

2010. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

ez sokkal érdekesebb:

[link]

a vulkánunknál,ami miatt van a hamu is..

2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez jó!

vadludak..nem libák azok :D

2010. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kayl18 ***** válasza:
75%

vadludak egy helyben xD

ez valami más lesz

2010. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
dehogy mondanák mert akkor pánik lenne, tömeghisztéria az emberek egymást taposnák a félelemtől
2010. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyértelmű hogy nem mondták volna. Mindenki félne, rettegne.
2010. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A "vadlibás" linken 100% hogy UFO van... Repül és találgatják hogy mi az ergó azonosítatlan.:D:D amúgy szerintem tuti vadlibák...
2010. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

amúgy, ha vannak ufók, akkor nem biztos, hogy eljönnének. Gondoljunk csak bele! Az emberek ( az ˝ufóknak˝ ugyanúgy pl. Marson kívüliek, meg ilyenek) nem mennek fel a Marsra, vagy más bolygóra kutatni ezeket a lényeket, akkor az ufók miért jönnének kutatni ide? Lehet az is, hogy a földönkívüliek ugyanolyan emberféle lények.

De a kérdésre válaszolva, szerintem eleinte nem mondanák el, aztán pedig lassan adagolva elkezdenék, hogy békésen, teljesen emberi érzékekkel jöttek ufók, ha pedig nem békés szándékkal, azt úgy is észre vennénk.

2010. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!