Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez igaz lehet? Lehet, hogy az...

Ez igaz lehet? Lehet, hogy az összes csak átverés?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban mennyi igazság lehet?

[link]


2010. máj. 18. 15:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
hát az amikor ott vannak a szellemek az tuti h nem igaz sztem vmi számítógépes izé. de amikor olyan ködös szellemek vannak az sztem csak köd vagy levegő vagy ilyesmi. egyszer bnőmmel mi is rávakuztunk a sötét tájra és ott voltak ilyenek. eznem tudom mi de sztem nem szellem vagy nem tudom. egyébként meg oda a videóra rá van irva h www.GhostStudy.com ugyhogy ez sztem ilyen számítógépes-szerkesztés eredménye h "elkápráztassa" az embereket. ..ez az én véleményem róla.
2010. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Preparálva van az összes kép... Ne legyél ilyen hiszékeny! Gondolom te is ilyen 11-14 éves lehetsz
2010. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam szoktam photoshoppal játszani ha unatkozok.
2010. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ez kamu. Ha igaz lenne, először a NASA kezébe került volna és soha nem került volna ki a nyilvános internetre...
2010. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Több képen is látszik, hogy úgy lett megszerkesztve habár van 1-2 hiteles is de ki tudja? Az igaz ha tényleg szellem fotó lennének akkor nem a netre kerülnének fel, hanem valamelyik titkos szövetkezet kezébe.
2010. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
szerintem is ezek nem igaziak, talán egy vagy kető beleöle amiben lehet valami de ezek a képek nem a legjobbak már bocsi hogy ezt mondom. Mert amugy én hiszek a szellemekben meg az ufokban is de ezek a képek nem igaziak.
2010. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem haragszom. Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. máj. 19. 13:26
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Az első két képet megnéztem ugy megijedtem h csak ne namost este nem tudok majd aludni de szar...xD :(
2010. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Eddig kb. senki nem mondta hogy igaziak is lehetnek, mert hogy ha azok lennének, miért kerülnének fel a netre...

Hát pont ezért!

Miért NE kerülhetne fel a netre? Úgyse hiszi el senki! Akkor nem mindegy?...


Mellesleg szerintem vannak UFÓk, és szellemek, mivel szellemet már láttam is... (Nem is egyet, sőt...)

Jah igen, és részeg sem voltam, sőt, még bolond sem vagyok. :)

2010. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na itt egy kicsit komolyabb képek vannak. Szerintem van köztük eredeti meg hamisítvány is!


http://www.youtube.com/watch?v=u6trH81xpko

2010. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!