Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegyük fel hogy az éjszaka...

Tegyük fel hogy az éjszaka közepén látnál egy idegent testközelről, és azt mondanád hogy "várjon" és ő megállna egy pillanatra és utána bekisérnéd a házadba. Mit csinálnál vele vagy kérdeznél tőle?

Figyelt kérdés

Igaz ez elég valószínűtlen és megsem történne.

De kíváncsi vagyok a véleményetekre.

És azt kérném hogy érthető választ adjatok.

Köszönöm :)



2016. jún. 30. 12:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
82%
Milyen idegenre gondolsz? Emberi lényre, vagy földönkívülire?
2016. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Első vagyok, bocsánat, a kategória láttán már összeállt a kép, UFO-ról van szó.

Kifaggatnám, hogy hol élnek, hogy élnek, mi járatban van nálunk.

De valószínűbb, hogy infarktust kapnék a félelemtől, mielőtt bekísérhetném a házamba. :)

2016. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk egy jó dugást nem utasítanék vissza, főleg, ha vannak szexi csápjai, mwaaah :)
2016. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
földönkívülire
2016. jún. 30. 13:17
 5/16 anonim válasza:
86%

13:01

Pataki Attila vagy? :)

2016. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
?
2016. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem
2016. jún. 30. 13:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud magyarul, akkor nem idegen.
2016. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ensam skog ***** válasza:
0%

Elég volt egyszer találkozni velük hónapokig nem aludtam a stressztől. Persze nem beszéltünk csak mindig megjelentek nálam egy pillanatra és bármit kérdeztem nem válaszolt csak néztek és érzések jöttek elő bennem vele kapcsolatban. (többnyire félelem)


Na de az emberekben sem tudok megbízni, hogy tudnék egy idegenben. Mi a biztosíték, hogy barátságos és nem csak az emberek gyenge pontjára kíváncsi. Attól, hogy fejlettebb ne jelenti azt hogy spirituálisan is magasabb szinten van. Szóval, hogy nem csak az a célja hogy legyilkoljon a p.csába.

De tegyük fel értelmes és nem kibelezni akar vagy megkúrni.(Bár annak ellenére, hogy akár meg is hallhatok a kíváncsiság erősebb és biztos maradásra kényszeríteném) És tegyük fel egy nyelvet beszélünk és minden stimmel. Megkérdezném:

Honnan jött?

Mióta van itt?

Milyen idős földi viszonylatban és ez mennyinek felel meg a saját világában?

Mik a szándékai, célja?

Megtapogathatom-e?

Megkérném, hogy vigyen magával és tanítson cserébe én is megosztom a tapasztalataim.

Ennyi jutott eszembe.

2016. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezném, hol és hogyan tanult meg magyarul, hogy megérti a "várjon!" felszólítást.
2016. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!