Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az égből érkező rejtélyes...

Az égből érkező rejtélyes hangokkal mit akarhatnek üzenni az idegenek?

Figyelt kérdés
Már egy tucat videót néztem róla a YouTube-on más más időpontban és különböző helyeken hallható, szóval szerintem a jelenség valós. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem figyelmeztetően hangzik ez a kürtszerű hang. Olyan, mint egy vészjósló sziréna. https://www.youtube.com/watch?v=FHi6LjKuNl4

2017. aug. 23. 20:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#10

Sok videó különböző helyeken készültek és vannak köztük olyanok, ahol nincsenek gyárak. Ha ez a bizonyíték gyenge lábakon áll. Nem minden sarkon vannak forgácsoló üzemek.

2017. aug. 24. 21:34
 12/24 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

Na először is.

Nem azt írtam hogy bizonyíték, csak azt hogy úgy emlékszem talàltak magyarázatot a jelenségre. Azt sem írtam hogy a közelben vannak forgácsoló üzemek, tàvoli zajokról és légköri jelenségelről volt szó. Azt is írtam hogy nem emlékszem pontosan. De egyébként ha te az idegenek üzenetében akarsz hinni (mert arra ugye van bizonyíték) úgysem fogadnál el semmilyen magyarázatot.

2017. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a lègkörben volt a jelensèg, de nem biztos, hogy lègköri jelensèg. Kicsit delfinesen hangzott.
2017. aug. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#12

Én sem írtam, hogy bizonyíték csak hangsúlyoztam "HA EZ A BIZONYÍTÉK" és tudtommal a forgácsoló üzemek adnak ki valami hasonló hangot, de az nem olyan erős, hogy egy szomszédos városban is hallható legyen, pláne ilyen hangzavar. Mag aztán kíváncsi lennék milyen légköri jelenség van hozzá köze, végül pedig ne dönts el magad mit fogadnak el mások, mert ez csak egy kifogás, amikor nem tud érvelni az illető.

2017. aug. 25. 11:25
 15/24 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon divatosak azok a kifejezések, hogy légköri jelenség meg ilyenek, de hogy milyen légköri jelenség azt már csak az anyatermészet tudja.
2017. aug. 25. 14:48
 16/24 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
60%
Figyelj ide barátom. Azt hiszem èn voltam az egyik leg kultúráltabb válaszoló a kérdésedre aki nem akart kigúnyolni csak értelmesen beszélgetni a témáról, ezért nem kéne pont engem így támadnod. Csak elmondtam hogy én mit hallottam a témakörben. A légköri jelenség pedig egyébként valószínűleg azt jelenti hogy bizonyos eltérő hőmérsékletű légrétegek adott körülmények között ELTORZÍTVA visszaverhetnek TÁVOLI (mondjuk akár 100 km) re levő zajokat. Erre van más példa is. Nem akarok semmit bizonyítani sem vitatkozni csak felvázoltam egy lehetőséget.
2017. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ezek nem az égből jönnek, hirosima üzen nekünk, "vigyázz te csodafaj!"
2017. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a HAARP-al csinálják. Ki akarnak minket csinálni a Bilderbergek :/.
2017. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Olyan volt, mint ha feltèrkèpeznènek. Pont ahogy a delfinek. Nem hülyesègből írtam ès egyèbkènt kizártnak tartom, hogy olyan lègköri jelensègek lettek volna világszerte amit előadtak a tv-ben is. Meg kellett magyarázniuk. Èn örülnèk a legjobban ha káosszá lennènek azok a rendszerek amikben èlünk egy új egyenrangú faj megjelenèsèvel.
2017. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#16

Nem akartalak gúnyolni vagy ilyesmi, de ha úgy hangzott sajnálom. A légréteg nem ver vissza olyan szinten egy hangot és nem éri el azt a spektrumot, amit a jelen videóban hallhattunk, mellesleg a közelben lévő épületek tompítják vagy elnyelik és nem nevezném légköri jelenségnek sem, mert mesterséges nem természeti.

2017. aug. 27. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!