Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az égből érkező rejtélyes...

Az égből érkező rejtélyes hangokkal mit akarhatnek üzenni az idegenek?

Figyelt kérdés
Már egy tucat videót néztem róla a YouTube-on más más időpontban és különböző helyeken hallható, szóval szerintem a jelenség valós. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem figyelmeztetően hangzik ez a kürtszerű hang. Olyan, mint egy vészjósló sziréna. https://www.youtube.com/watch?v=FHi6LjKuNl4

2017. aug. 23. 20:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyon félelmetes, számomra ez az utóbbi évek talán legrejtélyesebb jelensége. Világszerte hallottak ilyeneket, sőt itt nálunk is az országban.

Én is afelé hajlok, hogy mesterséges, de egyáltalán nem biztos, hogy idegen civilizációtól származik.

Ha bármilyen természeti jelenséggel magyarázzák, akkor számomra rögtön adódik a kérdés, hogy eddig miért nem lehetett ilyet hallani?

Egyelőre másra nem tudok gondolni, mint hogy a háttérhatalom, a titkos földi elit csinál valami olyan dolgot, amiről mi nem tudunk, vagy nem sokat tudunk. Az sincsen kizárva, hogy lentről származik, de az biztos, hogy a légkör közvetíti ezeket a nagyon bizarr hangokat. Még így videón keresztül is félelmetes, hát még milyen lehet élőben!

2017. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szép napot! November 13-an éjjel 2:57tol hallottam ezt a hangot Budapesten. Konkrétan erre riadtam fel, egyből az ablakhoz rohantam, kinéztem, sehol semmi. Nagyjából fél óráig volt hallható és egyre jobban halkult.. korábban láttam már youtube-on ezeket a videókat és kisértetiesen hasonlított ezekre. Nem vagyok otthon a hang terjedésében annyira, és lehet, hogy hatalmas baromság de másnap reggel számoltak be az iráni földrengésről és arról, hogy a világ számos részén földmozgás volt észlelhető.
2017. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Néhány hete kezdtem el hallani a mély búgást.Eddig vártam hogy elmúlik úgy ahogy jött. De sajnos nem. Pár nap szünet múlva ujra pulzál a hang, éjszaka erősebb. Kutakodtam az okát a neten, elméletileg a modern kor elektromos dolgai kizárva, ugyanis 1960-tól hallják világszerte.
2018. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Fülész orvos talán segíthet. 1960 után született.
2018. jan. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!