Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt olyan aki felvette a...

Van itt olyan aki felvette a kapcsolatót idegenkell?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 20:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
89%
Van
2017. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
Ha a most ide költözött szomszéd annak számít :D
2017. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
63%
Nem valoszinű.
2017. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Én felvettem velük, csak ők nem vették fel velem.
2017. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
77%
én a munkámból kifolyólag napi szinten teszem ezt rengeteg idegennel.
2017. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Én egy magyartanárral venném fel a kapcsolatot a helyedben.
2017. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

thoomas26 nevű felhasználó válasza:

Én egyszer felvettem a kapcsolatot egy idegennel, de nem akart velem beszélni.

2017. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Mi az az "idegenkell"?
2017. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
68%
Én kapcsolatót idegenkell nem vettem fel, de kapcsolatot az idegenekkel már igen. Az a baj hogy ők nem vették fel velem.
2017. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Látom sok itt az éretlen veréb akiknek nem elég a fb hogy kiéljék magukat. Na de hogy a kérdésedre válaszoljak igen van!Nagyapámnál már gyerek kora óta kezdődött! Mindig ugyanabban az időpontban legalábbis nekem ezt mesélte!

Kb éjfél után mikor mindenki aludt egyszer csak kattant a kilincs az ajtón és abban a pillanatban megbénult és nem tudott mozogni és e közbe és rá 5 percre kattant a kilincs ajtó és mintha az a valaki vagy valami elment volna ujra tudott mozogni egyből berohant sirva a szüleihez! Nagyapám ekkor volt talán 8 éves! És ez 30 éves koráig végig kisérte addig amig egy röntgen vizsgálat után találtak valamit a homlok csont mögött!

Nem mondtak nagyapámnak semmit hogy mi az

Csak hogy ez olyan ritka mint a fehér holló! A lényeg hogy miután kiműtötték belőle azóta nem történt vele semmi!

Azóta az a valami már jött de valószinű hogy azt a valamit ez az idegen ültette bele hogy vizsgálják vagy nem tudom de én most csak leirtam azt amit nekem mondott.

És pl az is érdekes hogy nagyapámnak van egy unokája akinek vele született képességei vannak mondhatni látnok meg mond dolgokat amit nem is mondott neki senki ja és volt hogy segített a rendörségnek egy bűnügy megoldásában akik

Egy eltünt kislányt kerestek és megmondta nekik hogy azt a kislányt megölték és elástak ráadásul azt is megmondta hogy hol van elásva! Kis idő mulva meg is találták a holttestet! Na kedves kérdező itt egy normális válasz remélem örülsz :)

2017. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!