Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az igaz, hogy az...

Szerintetek az igaz, hogy az Amerikai Egyesült Államok kapcsolatot tart fenn az idegenekkel (ufókal)?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 22:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 6. 22:41
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kapcsolatot nem, maximum egy két dologról tudhatnak..
2015. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Én úgy tudom, hogy sok technikát az idegenektől szereztünk: csipp, kevlár. Most ez jutott az eszembe.
2015. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelműen igen ! Az USA kormánya régóta tartja titokban az emberiség elől az ufó kapcsolatait és a tőlük kialkudott technológiákat pl agykontroll készülék az emberiség agymosására, ostoba állapotban tartására használja
2015. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Persze.

Nap-mint nap beszélgetnek, kérdezik, hogy hogy vannak, me megdicsérik az Obama öltönyeit, cserébe megigérte nekik az USA, hogy őket nem fogják bántani.

2015. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Missi_Key ***** válasza:
őszintén..akkor már inkább oroszország.
2015. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
65%
Én azt hallottam az ufoktól kaptál a lekvárt és a házi befőtteket
2015. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
na persze majd egy ufó hagyja magát felényképezni létrehozva ezzel a potenciált hogy az arca kikerülhet a nyilvánosság elé nem valószínű.
2015. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Több ilyen videót is néztem és olvastam weboldalakon is az USA kapcsolatban áll az idegenekkel ez szerintem már 100% de vannak azok az emberek akik azt állítják, hogy elrabolták őket az idegenek az én véleményem erről az, hogy nem csak egy faj látogat el Földünkre hanem több is vannak jók és rosszak és ha ez így van miért nem adják tudomásunkra, hogy léteznek mert az emberiség még nem áll készen gondoljatok bele a felfednék ezt a titkok és kiderülne, hogy például nem Isten teremtet minket hanem ők a vallás szétomlana és sok öngyilkoség lenne
2015. ápr. 7. 14:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez igaz lehet a videó cáfolhatatlan.
2015. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!