Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy UFÓ támadás esetén a...

Egy UFÓ támadás esetén a közembernek mi lenne a legjobb, amit tenne?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen. A világ végtelen, végtelen sok idegen faj alakult ki. Az élet nem egyedi jelenség és nem nehéz kifejlődnie, ezt tudósok is megerősítették. Csak idő kérdése, hogy ide érjenek és megtámadjanak gyarmatot keresvén. Szerinted ilyenkor mi lenne az emberiség túlélése érdekében amit tehetnénk?


Ha megtámadnak a sereg ellenállna amennyire lehet, de szükség lenne a polgárság ellenállására is, hisz egymagába a hadsereg kevés az idegenek ellen. Sok országban tarthatnak fegyvert, de szerintem ilyenkor itt is és mindenhol fognak osztani illetve az elhullott katonáktól idegenektől úgyis fegyverhez jutunk. A legegyszerűbb a bújkálás barlangban, pincében, de szerintem ez nem a legjobb, mert a hadsereget kiiktatják. Le kell kötnünk a figyelmünket nekünk is szerintem, hogy a honvédség összefogott erővel legyőzze őket.


Ott volt a Világok harca c. film, ott is azok élték túl, akik ellenálltak. Szerintem is azt kéne. Te mit gondolsz erről?


2017. szept. 16. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Tuti lenyúlnèk egy nagy üveg bátorítót meg valami nasit a Tescoból.
2017. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező,ne foglalkozz az első válaszolóval.Ezotériába kiírt kérdésre 100% hogy kapsz ilyen "vicces" válaszokat.


A kérdésre válaszolva:Semmit.Ha egy idegen faj olyan technológiával rendelkezik,hogy fényéveket tudnak utazni,akkor valószínűleg sokkal erősebb és jobb minőségű fegyvereik vannak,mint nekünk földlakóknak.Biztos hogy egy UFO támadás lenne,könnyen el tudnának pusztítani minket.Ennyi.

2017. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

"bújkálás a barlangban" Szerinted, ha legyalulnák az egész Földet, akkor a barlangban nem találnának meg? Vagy ha nem, akkor élelem, ivóvíz nélkül életben maradnánk?

Azt gondolom, hogy észre sem vennénk amikor eltörölnek. Különben is mivel álljak ellen? Egy konyhakéssel? Ha idejönnek x ezer fényév távolságból, hogy kiírtsák az emberiséget, akkor nem fognak házról-házra járni, hogy közelharcban bírkózzanak velünk. Én is szeretem az efféle sci-fi filmeket, de semmi esélyünk nem lenne ellenük.

2017. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Sose láttam a Világok harcát. Viszont láttam olyan filmet, amiben csak szép és kedves nők éltek egy bolygón. Ha sokat gondolkodnék feleslegesen ilyesmiről, inkább arról gondolkodnék, hogy ők jönnek. Te csak gondolkozz sokat olyanokról, amiket írtál. Kinek mi jó.
2017. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi, földi emberek, ha más bolygóra megyünk, mennénk, nem támadó lenne a szándékunk.

Már csak azért sem, mert még azt sem tudhatjuk, hogy az "ottani " emberek mire képesek.

Nem rohannánk a vesztünkbe.

Miből gondolod, hogy az UFOk támadnak??

Ez így igen vad elképzelés...

2017. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gerilla hadviselés talán bejönne , de szerintem az is kevés.
2017. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Addig olvastam ezt az eszmeffutatást hogy "végtelen sok idegen faj alakult ki".
2017. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Minden faj lètrehoz magának időszakokat. A mi fajunk is több ciklust èlt meg az idők során. Korokat melyek különböznek egymástól. Egy faj sem hagyhatja el bolygóját egèszen addig a fejlettsègi szintig, ahol már nem használ lebontó felfogást a valóság megèrtèsèhez. Elsőkènt magában a fajban kell megingathatatlan egyensúlynak lètrejönnie. Ez pedig lehetetlen amíg egymástól idegennek, elkülönültnek èrzik magukat a tagjai.
2017. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Most is rájöhetnènk a hogyanra, ha nem kötnè le a figyelmünket a legfőbb illúzió, hogy sokan vagyunk.
2017. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A világ végtelen, végtelen sok idegen faj alakult ki."

Nem végtelen a világúr, véges.


"Az élet nem egyedi jelenség és nem nehéz kifejlődnie, ezt tudósok is megerősítették."

Ez sem így van, tőlünk különböző életről szóló ismeretek híján még arról sincs fogalmuk hogy mekkora az esély az élet kialakulására. Jelenleg csak a Földről tudunk, ez pedig kevés.


"Csak idő kérdése, hogy ide érjenek és megtámadjanak gyarmatot keresvén."

Minek? A világűr tele van nyersanyaggal, tök felesleges egy olyat "gyarmatosítani" amin él valaki. Ráadásul mi se nagyon érdekelnénk őket mint rabszolgák. Az élő munkaerő nálunk is egyre inkább háttérbe szorul, mindent kivált a gépi munkaerő és idővel a mesterséges intelligencia. Már most is ott tartunk hogy minden folyamatot amit le lehet pontosan írni, meg lehet pontosan határozni azt gépesíteni is lehet. Legfeljebb nincs rá még igény. Egy csillagközi űrhajónál vagy űrhajóknál viszont kötelező lenne az automatizálás, nem ülhet valaki a konzolok előtt és dönthet olyan kérdésekről ami esetleg századmásodpercekre van a bekövetkezésétől, mondjuk egy kóbor kődarab esetén ami felé épp fél fényév sebességgel száguld.


"Szerinted ilyenkor mi lenne az emberiség túlélése érdekében amit tehetnénk?"

Nem sokat. Ha el akarnának minket pusztítani, simán megtehetnék. Csak idejönni akkora energiába kerülne hogy simán kicsinálnák vele a Föld bioszféráját és még az aznapi vacsi megmelegítésére is maradna energiájuk. A világok harca meg mese, nem fognak harci gépekkel mindenkit egyesével lelőni és olyan amatőrök se lesznek hogy megszálljanak egy olyan bolygót aminek a vírusai halálosak a számukra. Már az hogy ide tudnak jönni feltételezi hogy ismerik az űrruha fogalmát. Arról nem is beszélve hogy tök valószínűtlen hogy bármilyen biológiai kompatibilitás lenne közöttünk ami miatt hatással lenne rájuk bármely földi vírus vagy teszem azt ehetőek lennénk a számukra.


Ami "jó hír" hogy a mai csillagvizsgáló műszerek már olyan érzékenyek hogy messziről észrevennénk egy közeledő flottát. Négy éve az akkor 11 milliárd kilométerre lévő Voyager 1 rádiójelét a Green Bank teleszkóp 1 másodperc alatt képes volt megtalálni. Ehhez jó tudni hogy a Voyager rádiójele 22 watt, ami kb. akkora energia mint a hűtő belsejében az égő fényereje.

2017. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!