Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcai harca a legjobb stílus?

Utcai harca a legjobb stílus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok egy kötekedős gyerek, de mióta felköltöztem Budapestre már vagy 3x rám kötöttek az éjszaka full random emberek..

Persze hasznos a futás, de nem mindig megoldható..

Múltkor például barátnőmmel sétáltam és akkor jött oda egy részeg "én vagyok a király" gyerek..

Szeretnék valami olyan sportágat elkezdeni amivel 1v1-be (egyenlő feltételek mellett(kés,fegyver stb nélkül)) meg tudom magam és a barátaim védeni...


Vagy vannak esetleg olyan termek, ahol több harcművészetet ötvözve a tényleges utcai bunyóra készítenek fel??

Sima boxra, vagy muay thai-ra gondoltam...Esetleg krav-maga?

Elég jó erőnlétben vagyok Nb1ben kézilabdázom valamint heti szinten crossfittezek...


Előre is köszi a válaszokat!



2016. szept. 18. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Crossfit :D kevert kene olyan kene ahol a kest is eltudod ugy venni hogy ne legyen bajod

Meg egy reszeggel csak elbirsz

Meg a f asznak maszkalsz este

2016. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jó persze elbírtam vele, de nem akarok ezen aggodalmaskodni mikor munkából jövök hazafelé, vagy éppen buliból..

Gyere el egy haladó TOTO crossfitre és ha végigbírod + másnap nem szarsz be az izomláztól a vendégem vagy egy üveg piára:D

2016. szept. 18. 22:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem árt a testalkathoz igazítani a keresést , de kábszeres és elvetemült tagok és több arc ellen paprikaspré hatásos .
2016. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hat kosz nem iszom meg az izomlaz nem feltetele a fejlodesnek
2016. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Alapból nem feltételezheted, hogy nincs kés vagy egyéb fegyver, meg azt sem, hogy 1v1 fog kialakulni. A buckalakók sokan vannak, és gyorsan előjönnek. A futásnál nincs jobb megoldás, úgyhogy mindig ez legyen az elsődleges.

A legegyszerűbb elkerülni éjszaka azokat a helyeket, ahova ezek járnak.

De ha mindenképp valami durvábbra kerülne sor, mivel írtad, hogy más sportokat is űzöl, így nem hiszem, hogy sok időd lenne egy harcművészet elsajátítására, főleg, hogy ez több év, mire beivódik. Ami ilyen hamar használható, az talán a krav maga. Persze ott is időt kell szánni az edzésekre, és ha berakod a többi edzésed mellé, akkor már nem is lesz időd elmenni éjszaka barangolni... :)

2016. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
MMA vagy krav maga, de a krav maga magában nem jó.
2016. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ha napi szinten kézizel,krosszfittezel,akkor hova férne be heti 3-4x másfél-2 órás küzdősport edzés?

amúgy meg miért nem veszel valami szar kocsit és akkor nem kell gyalog bóklászni az éjszakában?

2016. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 aikiboxer ***** válasza:
Hiába nagy város Budapest, nagyon nehéz egy jó edzést találni, úgyhogy először is kezdjük azzal, hogy amerre laksz ott egyáltalán mi van?! Amúgy az eskrima a lehető legjobb ötlet a céljaidnak, vagy box/thai box és mellé defendo vagy krav maga. De ezek hosszútávú projektek.
2016. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vegyél kocsit és nem kell a sötétben kóborolni.
2016. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utcai harcra a legjobb stílus az utcai harc.
2016. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!